بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

حسگر تشخیص چهره گلکسی اس 10 سامسونگ می‌تواند توسط یک عکس یا ویدیو فریب بخورد!

به اشتراک‌گذاری

گلکسی اس 10 سامسونگ چهار روش مختلف بیومتریک برای باز کردن قفل گوشی ارائه داده؛ حسگر تشخیص عنبیه چشم، حسگر تشخیص چهره، حسگر اثر انگشت التراسونیک یکپارچه شده با قسمتی از نمایشگر و ترکیبی از تشخیص چهره و اسکن عنبیه چشم که اسکن هوشمند نامیده می‌شود.

اگرچه شرکت کره‌ای بر روی ویژگی‌های بیومتریک این گوشی مانور تبلیغاتی زیادی انچام داده با این حال بررسی‌های انجام شده حاکی از آن است که حسگر تشخیص چهره گلکسی اس 10 به راحتی فریب می‌خورد!

بر اساس ویدئوهای منتشر شده از بررسی اولیه گلکسی اس 10 سامسونگ توسط وب‌سایت معتبر The Verge و یوتیوبر معروف Lewis Hilsenteger، حسگر تشخیص چهره گلکسی اس 10 حتی قادر به ایجاد تمایز میان چهره حقیقی افراد با نقاشی کشیده شده از صورت آن‌ها نیست.

بدین ترتیب برای بازگشایی قفل نمایشگر پرچم‌دار جدید سامسونگ تنها کافی است تصویر فرد مورد نظر را در فاصله مناسب در جلو دستگاه توسط یک گوشی دیگر قرار داده تا عملیات احراز هویت انجام شود!

در همین خصوص..

هک قفل گلکسی اس 10 سامسونگ

از سوی دیگر یکی از بلاگرهای معروف کره‌ای در توئیتی به تازگی مدعی شده که حسگر تشخیص چهره گلکسی اس 10 وی، با چهره برادر او هم عملیات احراز هویت را انجام می‌دهد!

شرکت سامسونگ هنوز واکنشی به این اخبار نشان نداده است، با این حال پیشنهاد می‌شود برای افزایش امنیت گوشی‌های سری گلکسی اس 10 بهتر است قابلیت تشخیص چهره سریع که به طور پیش‌فرض فعال است را از بخش تنظیمات دستگاه خاموش کنید.

منبع androidpolice تشخیص گلکسی سامسونگ تواند ویدیو بخورد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار