بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

زیدان در مراسم معارفه: به عشق رئال مادرید و پرز بازگشتم

سرمربی جدید رئال مادرید درباره دلایل بازگشت خودش به نیمکت مربیگری این تیم صحبت کرده است.

به گزارش وبسایت نود، مراسم معارفه زین الدین زیدان که امروز بازگشتی شوکه کننده به رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در حضور فلورنتیو پرز برگزار شد. رئال مادرید که در این فصل نتایج خوبی کسب نکرده امروز جدایی سانتیاگو سولاری را اعلام کرد و از بازگشت زین الدین زیدان تنها پس از ۱۰ ماه خبر داد. 

زیدان به نقل از espn در این نشست خبری گفت:«خیلی خوشحالم که به رئال بازگشتم. این مهمترین چیز است. از بازگشت به خانه خوشحالم. می خواهم این باشگاه به جایگاه اصلی اش بازگردانم. از همین فردا برای رسیدن به این هدف تلاش می کنم. احساس خوبی دارم. خوشحالم که دوباره با این باشگاه بزرگ و این بازیکنان کار می کنم.

از رئال رفتم چون احساس می کردم تیم به تغییر نیاز دارد. حالا بازگشتم چون رئیس باشگاه با من تماس گرفت و من عاشق رئال و پرز هستم. مربیگری یک چیز است و مربیگری در رئال مادرید یک چیز دیگر است. من تجربه مربیگری در این باشگاه را دارم و می دانم که راجع به چه چیزی حرف می زنم. نمی خواهم کارهای خوبی که این سال ها انجام دادیم را فراموش کنیم و البته نباید کارهای بد را هم فراموش کنیم. فصل پیش در کوپا دل ری و لالیگا شکست خوردیم اما قهرمان اروپا شدیم. زمانی که جام های زیادی می برید طبیعی است که برای مدتی هم دچار افت شوید. این فصل اوضاع خوب پیش نرفته است. در فوتبال نمی شود همیشه پیروز شد و گاهی اوقات باید نیاز به تغییر را قبول کرد. کسی را سرزنش نمی کنم. لوپتگی و سولاری نهایت تلاش خودشان را کردند. حالا باید به آینده فکر کنیم. 

قطعا طی سال های آتی تغییراتی خواهیم داشت. فعلا تصمیمی گرفته نشده است. من و رئیس باشگاه باید در مورد این مسائل صحبت کنیم. امروز زمان صحبت درباره این چیزها نیست. اهل حرف زدن الکی نیستم. در ۱۰ ماه گذشته هیچ مصاحبه ای نکردم. زمانی که پرز با من تماس گرفت نتوانستم پاسخ منفی دهم. شاید اگر ۴ ماه پیش تماس می گرفت پاسخ مثبت نمی دادم اما الان احساس دیگری داشتم. 

فکر می کنم رفتن من تصمیم درستی بود. بازیکنان به این تغییر نیاز داشتند. تیم به تغییر نیاز داشت. در این مدت پیشنهادات زیادی داشتم اما تصمیم گرفتم به زندگی در همین مادرید ادامه دهم. برای سال های پیشرو هیجان زده هستم. چالش بزرگی داریم اما بابت این چالش و همچنین بازگشت به عرصه مربیگری هیجان زده ام. 

بازگشت رونالدو؟ الان وقت صحبت درباره این چیزها نیست. ۱۱ بازی دیگر داریم و سپس باید برای آینده تصمیم بگیریم. همه می دانیم که رونالدو یکی از اسطوره های رئال است اما امروز زمان حرف زدن در مورد او نیست. فعلا به ۱۱ بازی باقی مانده فکر می کنم و علاقه ای به صحبت درباره تابستان و خرید بازیکن ندارم. در زمان مناسب تصمیم خواهیم گرفت.»

۲۰۳۱

92 5

اختصاصی

زیدان مراسم معارفه مادرید بازگشتم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار