بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

آلگری پیش بازی با اتلتیکو مادرید: این بزرگترین بازی فصل ما نیست

سرمربی یوونتوس از غیبت داگلاس کاستا در بازی با اتلتیکو مادرید خبر داده است.

به گزرش وبسایت نود، ماسیمیلیانو آلگری در نشست خبری خودش پیش از بازی فردا شب با اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان عنوان کرده نباید از این بازی به عنوان بزرگترین بازی فصل یوونتوس نام برد. یووه در بازی رفت با دو گل مغلوب اتلتیکو شد. 

آلگری به نقل از اسکای اسپورت گفته:«داگلاس کاستا در تمرین امروز احساس ناراحتی کرد و فردا بازی نمی کند. نمی خواهم در مورد ترکیب تیم چیزی بگویم. گزینه های مختلفی داریم. می دانیم که در زمین چه باید بکنیم. 

آمار سیمئونه کیفیت کار او را نشان می دهد. او با اتلتیکو دو بار به فینال لیگ قهرمانان رسیده است. اتلتیکو یکی از بهترین تیم های اروپا در ۱۰ سال اخیر است. بنظرم درست نیست که این بازی را بزرگترین بازی فصل خودمان بنامیم. با صعود از این مرحله قهرمان نمی شویم. باید آرامش خودمان را حفظ کنیم. 

جبران نتیجه بازی رفت و صعود از این مرحله کاری استثنایی خواهد بود. هواداران فردا به ما کمک زیادی خواهند کرد. مهمترین چیز این است که پس از بازی حسرتی نداشته باشیم. باید نسبت به بازی رفت عملکرد متفاوتی داشته باشیم.»

۲۰۳۱

2 0

اختصاصی

آلگری اتلتیکو مادرید بزرگترین

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار