بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

حادثه ای خونین به دلیل تخریب غیر اصولی یک ساختمان در تهران+ تصاویر

حادثه ای خونین به دلیل تخریب غیر اصولی یک ساختمان در تهران+ تصاویر

به گزارش گروه حوادث رکنا، این حادثه ساعت 09:35 دقیقه صبح امروز توسط شاهدان به سامانه 125 اطلاع داده شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 87 این سازمان به محل حادثه واقع بلوار یافت آباد، میدان الغدیر شمالی اعزام شدند.

مصدومیت یک کارگر هنگام تخریب ساختمان قدیمی

محمدحسین قربانی رئیس ایستگاه 87 سازمان آتش نشانی تهران در مورد چگونگی بروزاین حادثه گفت: تعدادی از کارگران مشغول تخریب ساختمان دوطبقه قدیمی بودند که به دلیل رعایت نکردن اصول ایمنی به هنگام تخریب ساختمان، ناگهان بخشی از دیوار طبقه دوم آن فروریخت و یکی از کارگران در زیر تلی از سنگ وخاک گرفتار شد.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن سازی محل، مشغول آوار برداری از روی این کارگر افغانی 52 ساله شدند و بسرعت توانستند او را زنده از زیر آوار خارج کنند.

مصدومیت یک کارگر هنگام تخریب ساختمان قدیمی

قربانی ادامه داد: این کارگر که از چند قسمت از بدن دچار آسیب دیدگی شده بود، به عوامل اورژانس تحویل داده شد و به بیمارستان انتقال یافت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

آیا این خبر مفید بود؟ 0 0 حادثه خونین تخریب اصولی ساختمان تهران تصاویر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار