بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

2 تبهکار چطور از دادسرای تهران فرار کردند / سرگردانی با دستبند پلیس

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای به تشریح این خبر پرداخت و گفت: نیمه شب چهاردهمین روز از اسفند ماه امسال، مأموران گشت انتظامی کلانتری ۱۱۳ بازار در حال گشت زنی در محدوده استحفاظی خود بودند که در یک ساختمان نیمه‌کاره ۲ مرد را در حال تردد مشاهده کرده در حالی که سعی داشتند با یک کاپشن روی دست‌هایشان را بپوشانند.

وی افزود: این وضعیت توجه مأموران را جلب کرده و به سمت آنها تغییر مسیر دادند که در همان لحظه این مردان مشکوک اقدام به فرار کردند که در همان نگاه اول مشخص شد هر دو با یک رشته دستبند به هم وصل شده‌اند که این مساله به تعقیب آنها منجر شد و در نهایت چند قدم آن‌سوتر هر ۲ متوقف و برای تحقیقات به احتمال فرار از زندان یا مقر انتظامی، به کلانتری ۱۱۳ بازار منتقل شدند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: در بررسی‌های انجام شده مشخص شد که این ۲ مرد هر دو به جرم سرقت موتورسیکلت از سوی مأموران کلانتری ۱۰۱ تجریش بازداشت شده‌اند که در یک فرصت مناسب توانسته‌اند از دادسرا متواری شوند، اما چون دستبند به دست داشتند برای مخفی شدن به مخفیگاه یکی از دوستانشان مراجعه کرده بودند که از بخت آنها کسی در مخفیگاه نبوده و مجبور شدند در خیابان‌های اطراف بازار سرگردان باشند تا این که از سوی مأموران شناسایی شده‌اند.

سرهنگ موقوفه‌ای، تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های انجام شده خود به جرم خود مبنی بر سرقت موتورسیکلت و جیب‌بری اعتراف کرده و پس از صورتجلسه و تشکیل پرونده برای ادامه روند بررسی به کلانتری ۱۰۱ تجریش منتقل شدند تا در این خصوص رسیدگی به پرونده آنها انجام شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

آیا این خبر مفید بود؟ 0 0 تبهکار دادسرای تهران کردند سرگردانی دستبند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار