بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

معجزه در خیابان شریعتی / زنده بودن بعد از زنده به گور شدن+ تصاویر

معجزه در خیابان شریعتی / زنده بودن بعد از زنده به گور شدن+ تصاویر

به گزارش گروه حوادث رکنا، به دنبال تماس شاهدین با سامانه 125 و اعلام محبوس شدن یک کارگردر چاه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله نیروهای آتش نشانی ایستگاه 73 و گروه امداد و نجات 13 این سازمان را در ساعت 11:10 دقیقه پیش از ظهر امروز به محل حادثه واقع در خیابان شریعتی، خیابان معلم اعزام کرد.

نجات معجزه آسای کارگر مقنی از عمق چاه

مهدی حقی مدیر منطقه 6 عملیات سازمان آتش نشانی تهران که در محل حادثه حضور یافته بود در این باره گفت: یک کارگر چاهکن در عمق 5 متری چاه یک منزل مسکونی در حال ساخت مشغول حفر بود که ناگهان دیواره خاکی چاه ریزش کرد و او تا زیر چانه در میان خاک مدفون شد.

نجات معجزه آسای کارگر مقنی از عمق چاه

وی تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی با توجه به وضع موجود و ریزش مداوم دیواره چاه، با استفاده از ابزار موجود به تثبیت سازی محل پرداخته و سپس به تخلیه خاک از عمق چاه و اطراف بدن این کارگر مشغول شدند.

نجات معجزه آسای کارگر مقنی از عمق چاه

حقی اضافه کرد: با گذشت 2 ساعت از شروع عملیات سرانجام نیروهای آتش نشانی موفق شدند این کارگر افغانی که مردی 27 ساله بود را صحیح و سالم از چاه خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

آیا این خبر مفید بود؟ 0 0 معجزه خیابان شریعتی تصاویر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار