بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

افتتاح فاز اول پروژه شهر آبی خرمشهر با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران

به گزارش افکارنیوز،

عصر امروز 20 اسفند ماه 97 ،فاز اول پروژه شهر آبی خرمشهر در مراسمی با حضور سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از فرماندهان و مسئولین، افتتاح شد.

سامانه پرتابل شیرین سازی و سرامیکی با قابلیت تصفیه و شیرین سازی 50 هزار لیتر در روز، سامانه‌های فیلتراسیون با ظرفیت‌های متفاوت، سامانه ثابت شیرین سازی باقابلیت تصفیه و شیرین سازی100 هزار لیتر آب در روز و سامانه حذف عنصری کلکتورهای خورشیدی برخی از تجهیزات موجود در شهر آبی خرمشهر است.

ظرفیت تصفیه آنتی باکتریال 30 هزار لیتر در روز، شیرین سازی 30 هزار لیتر آب در روز، قابلیت استفاده از طریق دو منبع برق مستقیم و موتور برق، استفاده در مکان‌های مختلف و قابلیت پیاده سازی دستگاه بر روی وسایل نقلیه از جمله قابلیت‌های این سامانه‌ی سیار آبی می‌باشد.

این فناوری به همت جهادگران شرکت های دانش بنیان دانشگاهی کشور با مدیریت دانشگاه امام حسین علیه السلام ساخته شده است.با راه اندازی این پروژه، بخش مهمی از مشکلات آبی در شهر خرمشهر مرتفع خواهد شد.

افتتاح پروژه خرمشهر فرمانده پاسداران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار