بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

بسته‌های بلندمدت اینترنت تلفن همراه به حالت قبل بازمی‌گردد

بسته‌های بلندمدت اینترنت تلفن همراه به حالت قبل بر می گرددبه گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مدتی است که تصمیم خودسرانه برخی از اپراتورهای تلفن همراه مشترکان اپراتورهای مختلف را به دردسر انداخته است. بر این اساس پیش از این برخی از اپراتورها با ارسال پیامکی به مشترکان خود اعلام کردند که پیشنهادات بسته بلند مدت اینترنت حذف شده است. غالب مشترکان پیامکی با مضمون زیر دریافت کردند: «مشترک گرامی بسته رزرو شما به دلیل تغییر بسته‌های اینترنت امکان تجدید ندارد و با بسته‌های دیگر جایگزین خواهد شد.»

پس از ارسال این پیامک کاربران فضای مجازی که از این تصمیم اپراتورها غافلگیر شده بودند با اشتراک گذاشتن تصمیم جدید اپراتورها برای حذف بسته‌های بلندمدت صدای اعتراض خود را به گوش محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رساندند.

وزیر جوان هم پیش از دریافت این اعتراض‌ها، به اپراتورها دستور داد بسته‌های بلندمدتی که حذف کرده‌اند را حداکثر در ۴۸ ساعت به حالت قبل برگردانند و اکنون این دستور عصر امروز دوشنبه بیستم اسفندماه و دقیقا همزمان با مهلت تعیین شده از سوی آذری جهرمی اجرایی شد. گفتنی است؛ به  تازگی وزیر ارتباطات با انتشار پستی در حساب کاربری اینستاگرام خود خبر از بازگشت این بسته‌ها داده است.

بسته‌های بلندمدت اینترنت تلفن همراه به حالت قبل بازمی‌گردد

انتهای پیام/

بلندمدت اینترنت همراه بازمی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار