بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

روند توسعه استان شتاب خواهد داشت

 به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛ استاندار خراسان جنوبی در نشست فعالان اقتصادی استان با دکتر نوبخت گفت: خوشبختانه در حوزه‌های زیرساختی، اشتغال و مناطق کمتر توسعه یافته تصمیم گیری‌های خوبی شده که روند توسعه استان را شتاب خواهد داد.


احتشام، نماینده تجار استان نیز گفت: افزایش پروازها، نوسازی ناوگان حمل و نقل استان و تجهیز و تکمیل گمرک ماهیرود و اختصاص بودجه برای رونق تجاری استان از خواسته‌های تجار خراسان جنوبی است.


خیریه، نماینده بخش کشاورزی استان نیز گفت: مشکل اصلی در این بخش آب است و در خواست می‌کنیم مجوز برداشت آب از آب‌های منطقه‌ای مرزی به فعالان بخش کشاورزی داده شود.


وی همچنین خواستار اعطای تسهیلات بیشتر بریا سامانه‌های نوین آبیاری، افزایش قیمت نرخ خرید تضمینی گندم و رفع ممنوعیت صادرات محصولات دامی وکشاورزی شد.


کاشانی، نماینده بخش گردشگری استان نیز با ااشاره به ظرفیت‌های خوب استان در حوزه گردشگری خواستار توسعه زیرساخت‌ها و افزایش پرواز‌ها شد.


باقری، نماینده بخش معدن نیز گفت: این بخش نیازمند تخصیص اعتبار بریا نوسازی مماشین آلات معدنی، اکتشافات و فرآوری است.


زینلی، نماینده بخش صنعت نیز خواستار اختصاص تسهیلات یارانه دار به بخش صنعت برای اجرای طرح‌های توسعه‌ای شد.
انتهای پیام/ب


سفر نوبخت به خراسان جنوبی توسعه استان خواهد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار