بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

النصر عربستان 2-3 ذوب آهن ایران؛ بردی شیرین‌تر از عسل در آل مکتوم

طرفداری- در دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا تیم ذوب آهن ایران مقابل النصر عربستان صف‌آرایی کرد و در پایان شاگردان منصوریان موفق شدند با نتیجه 3 بر 2 بر حریف عربستانی خود غلبه کنند و اولین گام را برای صعود بردارند.

مشخصات بازی

هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا
النصر عربستان-ذوب آهن ایران
دبی-ورزشگاه آل مکتوم
دوشنبه 20 اسفند 1397 ساعت 18
داوران: کواک مان از هنگ کنگ

ترکیب دو تیم

ترکیب ذوب آهن و النصر

گزارش بازی

در نیمه اول این دیدار با گل زودهنگام النصر همراه بود. در دقیقه 5 ارسال حامد المنصور به جولیانو رسید و ضربه این بازیکن به تور دروازه مظاهری چسبید. در دقیقه 17 شوت اوساگوانا توسط دروازه‌بان النصر مهار شد. یک دقیقه بعد روی سانتر حدادی فر، ضربه سر محمدزاده را جونز مهار کرد. در دقیقه 30 ارسال محمدرضا حسینی با ضربه سر محمد نژادمهدی به گل تساوی ذوب آهن منجر شد. در دقیقه 39 اوت محمدرضا حسینی به وحید محمدزاده رسید و ضربه سر زاویه بسته این بازیکن به گل تبدیل شد تا شاگردان منصوریان 2 بر 1 پیش بیفتند. در دقیقه 45 روی ارسال حامد المنصور ضربه سر عبدالله سلیم با واکنش دیدنی مظاهری دفع شد تا در نیمه اول ذوب آهن برنده به رختکن برود.

در دقیقه 53 نیمه دوم محمد نژادمهدی شوت حمدالله را از روی خط دروازه برگشت داد و توپ ریباند را حامد المنصور روانه دروازه ذوب آهن کرد که با واکنش خوب مظاهری دفع شد. در دقیقه 55 رشد مظاهری مرتکب خطای پنالتی شد. مظاهری پنالتی را با واکنشی دیدنی مهار کرد اما کمک داور به دلیل حرکت دروازه‌بان قبل از زدن ضربه دستور تکرار پنالتی را داد. در نهایت عبدالرزاق حمدالله پنالتی را تبدیل به گل کرد تا بازی مساوی شود. در دقیقه 64 شوت حمدالله را مظاهری مهار کرد. در دقیقه 87 یک بار دیگر به سود النصر اعلام پنالتی شد اما ضربه حمدالله به بیرون رفت. این پایان کار نبود و در دقیقه 91 امیرارسلان مطهری روی پرتاب اوت محمدرضا حسینی گل سوم و برتری شاگردان منصوریان را به ثمر رساند.

النصر عربستان ایران شیرین مکتوم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار