بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

وندا نارا در برنامه تیکی تاکا: ایکاردی می‌خواهد در اینتر بماند؛ ماروتا: برنامه تیکی تاکا را نمی‌بینیم چون شب‌ها خیلی دیر وقت پخش می‌شود

طرفداری- وندا نارا همچون یکشنبه های هر هفته، یکی از اعضای ثابت برنامه تیکی تاکا بود؛ او در این برنامه تاکید کرد مائورو ایکاردی خواهان ماندن در اینتر است اما جوزپه ماروتا واکنش جالبی نسبت به اظهارات اخیر او داشته است.

به نقل از Football-Italia؛ وندا نارا گفت:

مائورو می خواهد در اینتر بماند؛ به دنبال این هستم تا او حس خوبی داشته باشد و در روابطش با باشگاه به آرامش برسد. وکیلی استخدام کردیم تا به اوضاع رسیدگی کند؛ اتفاقا این وکیل، هوادار اینتر است. حضور او در دربی؟ موضوع مصدومیت زانوی مائورو ساختگی نیست؛ وی همیشه در طول 24 ساعت شبانه روز از خودش مراقبت می کند. سلامتی اش در اولویت است چراکه شاید مائورو فعلا حس می کند برای باشگاه مهم نیست.

غیبت ایکاردی در سن سیرو در بازی با اسپال؟ همراه خانواده در خانه ماندیم و بازی را تماشا کردیم. از سوت ها و هو کردن هواداران نترسیدیم بلکه از قبل با باشگاه در این مورد توافق نظر داشتیم. این روزها بیش از اینکه با مائورو صحبت کنم، درحال حرف زدن با ماروتا هستم چراکه نمی خواهم سوتفاهمی پیش بیاید.

ما باید بازی با اسپال را می بردیم و برنده شدیم. نمی خواهم در مورد جزئیات صحبت هایم با ماروتا حرفی بزنم چون ما اینتری ها درحال سپری کردن هفته سختی هستیم. فقط می توانم بگویم ملاقات مثبتی را سپری کردیم. تاکید می کنم مائورو می خواهد به دوران حرفه ای خود در اینتر ادامه بدهد و امیدواریم هرچه زودتر مسائل حل شود.

به نقل از وبسایت جانلوکا دی مارتزیو؛ ماروتا در واکنش به صحبت های شب گذشته وندا نارا گفت:

آیا ما برنامه شب گذشته تیکی تاکا را دیدیم؟ خیر؛ چون خیلی دیروقت پخش می شود و باید صبح ها ساعت 7 بیدار شویم. باید سر کار برویم. چه زمانی دوباره (با وندا نارا و ایکاردی) صحبت خواهیم کرد؟ پرداختن به این موضوع کافی است ... 

برنامه ایکاردی خواهد اینتر بماند ماروتا برنامه بینیم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار