بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

پیش بازی منچسترسیتی-شالکه؛ غافلگیری جای هیچ توجیهی نخواهد داشت (به همراه نظرسنجی)

طرفداری - تیم‌های منچسترسیتی و شالکه 04 در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

مشخصات بازی

زمان بازی | سه شنبه، 21 اسفند 97 برابر با 12 مارس 2019

ساعت | 23:30

محل برگزاری بازی | ورزشگاه اتحاد

داور بازی | کلمنت تورپین

پیش بازی-منچسترسیتی-شالکه-لیگ قهرمانان اروپا

پیش بازی

پنجمین بازی از دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در اتحاد برگزار می‌شود. میان دو تیمی با فرسنگ‌ها فاصله از روی کاغذ. سیتی که در مقطعی کورس قهرمانی لیگ برتر را به لیورپول واگذار کرده بود، حالا با یک امتیاز از قرمزها پیش است؛ در لیگ کاپ برای دومین سال متوالی قهرمان شده و در جام حذفی نیز حضور دارد. تیم پپ می‌تواند به اولین تیم تاریخ بریتانیا تبدیل شود که چهارگانه را فتح می‌کند. هدفی که البته درست مثل حرف پپ، غیرممکن است. سیتی فرداشب با اندوخته فوق العاده برد 3-2 در خانه حریف گام به میدان می‌گذارد. ان هم برابر تیمی که پس از بازی رفت نتایج اسف باری گرفته است. شالکه در پنج بازی اخیرش هیچ بردی نداشته و هم اکنون در رده چهاردهم بوندس لیگا قرار دارد و حتی احتمال سقوطش هم هست. بنابراین هر نتیجه‌ای جز صعود تیم پپ به مرحله بعد یک فاجعه غیرقابل بخشش به حساب خواهد آمد. گرچه که تیم تدسکو در بازی رفت نشان داد با کمی شانس می‌تواند تیم زهردار و خطرناکی باشد. در بازی فردا سیتی کوین دی بروین، براوو، فرناندینیو و اوتامندی را در اختیار نخواهد داشت اما به اندازه کافی برای پوشش جای خالی آنها بازیکن باکیفیت دارد.

ترکیب احتمالی منچسترسیتی

غایبان بازی

تیم میزبان در این بازی کلودیو براوو، کوین دی بروین، اوتامندی، فرناندینیو را در اختیار نخواهد داشت.

تیم میهمان الساندرو شوف، دنیل کالیگوری و عمر ماسکارل را در اختیار نخواهد داشت.

بهترین بازیکنان دو تیم در لیگ قهرمانان اروپا تیم بهترین بازیکن (امتیاز هواسکورد) بهترین گلزن بهترین پاسور گل منچسترسیتی داوید سیلوا (7.76) آگوئرو، داوید سیلوا و سانه (3) محرز (4) شالکه 04 مک کنی (7.12) بنطالب (3) کونوپلیانکا (1) نکات آماری بازی در هر 27 موردی که یک تیم توانسته در مراحل حذفی لیگ قهرمانان اروپا در بازی رفت در خانه حریف +3 گل بزند، نهایتا از آن مرحله صعود کرده است. از جمله در 6 مورد که بازی رفت با پیروزی 3-2 تیم میهمان خاتمه یافت. منچسترسیتی هر سه بازی اخیرش مقابل شالکه در رقابت‌های اروپایی را برده است. از جمله تنها دیداری خانگی‌اش مقابل این تیم در نیمه نهایی جام قهرمانان جام فصل 1969/70 که با پیروزی 5-1 سیتیزن‌ها خاتمه یافت. منچسترسیتی تنها یکی از 10 بازی اخیر خانگی‌اش مقابل نمایندگان آلمان را در لیگ قهرمانان اروپا باخته است. 7 برد و 2 تساوی. آن یک باخت هم به شکست 1-3 مقابل بایرن مونیخِ پپ گواردیولا در فصل 2013/14 برمی‌گردد. شالکه تنها یک بازی از 9 بازی اخیرش در مراحل حذفی لیگ قهرمانان اروپا را برده است. 7 باخت و 1 تساوی. جالب اینکه آن یک برد در سانتیاگو برنابئو با نتیجه 4-3 رقم خورد که تکرارش به معنای صعود این تیم به مرحله بعد خواهد بود. منچسترسیتی دو بازی اخیر خانگی‌اش در مراحل حذفی لیگ قهرمانان اروپا را باخته است. شکست 1-2 مقابل بازل و باخت با همین نتیجه مقابل لیورپول. پپ گواردیولا در 7 مصافش با شالکه به عنوان مربی هرگز شکست نخورده است 5 برد و 2 تساوی. پیش بینی نتیجه بازی از سوی هواسکورد منچسترسیتی 0-3 شالکه 04

پیش بازی-منچسترسیتی-شالکه-لیگ قهرمانان اروپا

برای شرکت در نظرسنجی مربوط به این بازی، روی این لینک کلیک کنید.

منچسترسیتی شالکه غافلگیری توجیهی نخواهد همراه نظرسنجی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار