بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

از پلمب یک واحد نانوایی کم فروش تا فعال شدن چهار اکیپ نظارتی نوروزی

به گزارش خبرگزاری فارس از ملارد، محمد فردوسی امروز در حاشیه نصب پارچه یک واحد کم فروش در این شهرستان در گفتگو با خبرنگار فارس در ملارد اظهار داشت: یک واحد نان بربری که اقدام به کم فروشی می کرد توسط اکیپ های نظارتی مورد شناسایی قرار گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به تذاکرات پی در پی به این واحد صنفی و عدم توجه صاحب این نانوایی اقدامات لازم برای جلوگیری از فعالیت آن با توجه به قانون صورت گرفت.

رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان ملارد تأکید کرد: این واحد نانوایی در هر چانه نان 200 گرم کم فروشی می کرد که سبب اعتراض شهروندان نیز شده بود.

فردوسی خاطرنشان کرد: با توجه به ایام پایانی سال و افزایش خریدها دراین ایام لذا این اداره نیز در راستای خدمات رسانی به مردم و کاهش برخی از جرایم اقدامات و تمهیدات لازم کنترلی را در نظر گرفته است.

وی تصریح کرد: دراین راستا بازرسان با سرکشی ها از صنوف مختلف و کنترل نحوه فعالیت آنان در صورت مشاهده هرگونه تخلف در ابتدا تذکرات لازم را به آن واحد صنفی ارائه داده و در صورت ادامه تخلف با نصب پارچه از ادامه فعالیت آن واحد صنفی جلوگیری به عمل آمده و یا آن واحد صنفی پلمب می شود.

رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان ملارد گفت: امروز نیز با توجه به تذکرات قبلی به یک واحد نانوایی و عدم توجه این واحد به تذاکرات ارائه شده طی مراحل قانونی با نصب پارچه از ادامه فعالیت این واحد متخلف به مدت دو هفته جلوگیری به عمل آمد.

فعال شدن چهار اکیپ نظارتی در ایام پایانی سال

در ادامه این گفتگو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت شهرستان ملارد نیز در گفتگو با خبرنگار فارس اظهار داشت:  با توجه به افزایش خریدهای مردم در ایام پایانی سال و کنترل و نظارت بر نحوه فعالیت صنوف مختلف لذا اکیپ های نظارتی دراین شهرستان افزایش یافته است.

حسین داوودی خاطرنشان کرد: در این راستا چهار اکیپ دو نفره نظارتی در  این شهرستان فعال شده است و فعالیت صنوف مختلف را مورد ارزیابی قرار داده و در صورت مشاهده هر گونه تخلف اعم از کم فروشی و گرانفروشی براساس قانون با واحد مربوطه برخورد میشود.

وی در ادامه از فعالیت یک اکیپ نظارت در نمایشگاه بهاره این شهرستان خبر داد و افزود: این اکیپ نیز بر نحوه فعالیت غرفه داران نظارت داشته و در صورت مشاهده تخلف از دامه فعالیت آنان در نمایشگاه جلوگیری به عمل خواهد آمد.

انتهای پیام/ن/م/الف

نانوایی نظارتی نوروزی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار