بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

خانه دار شدن کمیته امدادی‌ها در خراسان جنوبی

با تفاهم نامه کمیته امداد و برنامه و بودجه

رئیس کمیته امداد:​ بر اساس توافقنامه همه افراد تحت پوشش این کمیته در خراسان جنوبی تا پایان سال آینده خانه دار می‌شوند

پرویز فتاح امروز در حاشیه امضای تفاهم نامه با نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود:­­ بر اساس تفاهم نامه‌ای که امروز امضا شد ۵ هزار واحد مسکونی برای افراد تحت پوشش ­ کمیته امداد امام خمینی در خراسان جنوبی تا پایان سال ۹۸ ساخته می‌شود. ­ وی گفت:­ متراژ این واحد‌ها بطور ­متوسط ۵۰ متر است و ۲۵۰ میلیارد تومان منابع برای ساخت آن‌ها در نظر گرفته شده است که نیمی از آن را کمیته امداد و نیمه دیگر را سازمان برنامه و بودجه تامین خواهد کرد.
رئیس کمیته امداد امام خمینی اضافه کرد: این چندمین توافقنامه است که با سازمان برنامه و بودجه برای ساخت مسکن برای محرومان امضا می‌شود.
وی افزود: پیش از این نیز برای ساخت مسکن در استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان، ​ ایلام و کرمانشاه تفاهم‌های انجام شده بود. ­

نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز در مصاحبه اختصاصی گفت:­ برای همه استان‌ها بویژه استان‌هایی که شرایط خاص دارند از جمله­ استان کرمان، ­ سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی همکاری مشترکی را با کمیته امام توافق کردیم تا در طول سال آینده ­برای افراد تحت پوشش این نهاد مسکن مناسب احداث شود.

 امضای تفاهم نامه بین کمیته امداد و سازمان برنامه و بودجه 

روسای سازمان برنامه و بودجه و کمیته امداد امام خمینی تفاهم نامه‌ای برای احداث واحد‌های مسکونی برای محرومان امضا کردند.
بر اساس این تفاهم نامه که بین محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه و پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی امضا شد ۲۵۰ میلیارد تومان منابع به منظور ساخت پنج هزار واحد مسکونی برای افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی در استان خراسان جنوبی اختصاص می‌یابد.
بر اساس این تفاهم نامه نیمی از این منابع را سازمان برنامه و نیم دیگر را کمیته امداد تامین می‌کند و با مشارکت این دو نهاد ۵ هزار واحد مسکونی تا پایان سال ۹۸ برای افراد تحت پوشش کمیته در استان خراسان جنوبی ساخته خواهد شد.

کمیته امدادی خراسان جنوبی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار