بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

پرونده مسکن مهر سال آینده بسته می‌شود

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی  بعد از ظهر دوشنبه در نشست شورای تأمین مسکن استان بوشهر اظهار داشت: استاندار بوشهر پای کار است و انتظار داریم با تلاش استاندار و همکاری دیگران شاهد تکمیل مسکن مهر باشیم.

وی اضافه کرد: در استان بوشهر مشکل خاصی در زمینه تکمیل مسکن مهر وجود ندارد و امیدواریم تا هفته دولت سال آینده شاهد تکمیل و بهره‌برداری از واحد‌های مسکن مهر استان بوشهر باشیم.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن م  مسکن مهر  گفت: از یک میلیون و ۷۸۰ هزار مسکن مهر تحویل شده، یک میلیون و ۱۰۰ هزار واحد در دولت تدبیر و امید تکمیل و تحویل مردم شده است که تقریباً سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر تکمیل و تحویل شده است.

وی با اشاره به اینکه کار بزرگی در عرصه مسکن مهر انجام شده است، تصریح کرد: در پایان سال ۹۸ پروژه‌های مسکن مهر جمع می‌شود. تورم و تحریم هم از مشکلات پیش رو است، ولی در مجموع پروژه را جمع و تکمیل می‌کنیم.

مهرآبادی افزود: در سه استان جشن تکمیل مسکن مهر انجام شده است و چند استان نیز تا هفته دولت سال آینده تکمیل می‌شود که استان بوشهر نیز یکی از این استان‌ها خواهد بود.

وی گفت: برای تکمیل واحد‌های مسکن مهر تلاش می‌شود زمین در رهن بانک‌های عامل قرار داده شود تا شاهد ارائه تسهیلات برای تکمیل پروژه‌های مسکن مهر در سریع‌ترین زمان باشیم.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر بیان کرد: امیدواریم در نیمه اول سال آینده جشن تکمیل پروژه‌های مسکن مهر استان بوشهر برگزار شود.

انتهای پیام / ا 

 ۱.۷ میلیون واحد تحویل شد پرونده آینده

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار