بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

چهره های مشهوری که از لیست سرمربیگری تیم ملی ایران خط خوردند!

به گزارش افکارنیوز،

با درستی یا نادرستی این خبر کاری نداریم اما هر چه هست این که به گوش شما هم حتما خورده بود که مربیانی مانند زیدان، مورینیو و گواردیولا برای حضور در تیم ملی ایران در نظر گرفته شده اند و حتی تاکید هم شد که خبرهای خوبی در راه است.
منظور نویسنده لابد این بود که پس از کی روش، خیلی به دلمان بد راه ندهیم؛ چرا که مربیان بزرگ دنیا برای حضور در تیم ملی ما صف کشیده اند و فقط منتظر یک پیشنهاد هستند!
در هر حال دیروز شنیده شد گواردیولا که همچنان با من سیتی قرارداد دارد برای مربیگری در یوونتوس مذاکراتی با سران این باشگاه داشته است! پس گواردیولا خیلی مفت از دستمان پرید.
امروز هم گفته شد که سران باشگاه رئال در مذاکراتی تقریبا مثبت با مورینیو دارند به جمع بندی هایی می رسند. اگر این اتفاق رخ بدهد گزینه بعدی دوستان هم پرپر شد...
با کنار رفتن مورینیو و گواردیولا از جمع کاندیداها اما باید بگوییم فقط یک عدد زین الدین زیدان باقی مانده؛ این عزیز را خیلی سفت و دو دستی بچسبید تا تیم های دیگر با او قرارداد امضا نکنند!

مشهوری سرمربیگری ایران خوردند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار