بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

بازرسان بهداشت محیط 900 هزار بازدید در نوروز 97 داشتند

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ دکتر علیرضا رییسی در مراسم آغاز طرح مدیریت مهندسی بهداشت محیط در سلامت نوروزی که با حضور وزیر بهداشت در مرکز همایشهای بین‌المللی رازی برگزار شد، اظهار کرد: در ایام نوروز سال 97 اقدامات و عملکرد بازرسان بهداشت محیط در حوزه نظارت بر اماکن و واحدهای مختلف، بی‌نظیر و فوق‌العاده بود و بنده از چندین استان بازدید کردم و دقت و حضور این بازرسان را به خوبی احساس کردم.

وی تصریح کرد: بازرسان بهداشت محیط، پشتوانه و مهر تایید واحدهای خدمات رفاهی در طول ایام نوروز هستند و خوشبختانه مجهز شدن بازرسان به دستگاه‌های پرتابل، تاثیر بسیار زیادی در نظارت‌های بیشتر، بهتر و با کیفیت‌تر داشته است.

معاون بهداشت وزارت بهداشت ضمن تقدیر از همکاریهای مشترک وزارت بهداشت با نیروی انتظامی و ضابطین قضایی در ایام نوروز گفت: اولویتهای برنامه ما برای نوروز 98 شامل تشدید نظارت و بازرسی بهداشتی بر اماکن و مراکز حساس، تقویت سامانه 190 و رسیدگی سریع و برخط به تماسهای مردمی و استفاده بیشتر از دفاتر خدمات سلامت است.

رییسی با بیان اینکه اعتقاد داریم سلامت حق همه مردم است، افزود: وزارت بهداشت متولی سلامت و البته سیاستگذاری، برنامه ریزی و نظارت در حوزه سلامت است اما تامین و تضمین سلامت به تنهایی توسط وزارت بهداشت امکانپذیر نیست و در این راه حتما نیاز به تقویت همکاری با دستگاه‌ءها و نهادهای مختلف هستیم.

وی با اشاره به انجام 900 هزار بازدید توسط بازرسان بهداشت محیط در نوروز 97 خاطرنشان کرد: در طول برنامه سلامت نوروزی بهداشت محیط در نوروز امسال، 22 هزار بازدید از اماکن بین راهی، 20 هزار بازدید مشترک به همراه سایر دستگاهها به ویژه سازمان تعزیرات حکومتی، 286 هزار مورد سنجش با تجهیزات پرتابل بازرسی، 11 هزار مورد معرفی واحدهای متخلف بهداشتی به مراجع قضایی و پلمپ 2400 واحد متخلف، انجام شد که این اقدامات، بسیار ارزشمند هستند.

انتهای پیام/ بازرسان بهداشت بازدید نوروز داشتند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار