بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

طرح آرامش بهاری پرقوت‌تر از سال‌های پیش اجرا شود

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام سید مهدی خاموشی در ابتدای نشست شورای مدیران معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه در سخنانی تصریح کرد: یکی از برنامه‌های خوبی که پیش از این در معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تعریف شده، طرح آرامش بهاری است. بقاع متبرکه در ایام نوروز و تعطیلات محل تردد و مراجعه است و مردم در این ایام در قالب سیاحت و گردشگری دینی در بقاع متبرکه حضور دارند.

نماینده ولی فقیه ادامه داد: طرح آرامش بهاری پرقوت تر از گذشته باید اجرا شود. کارکردهای فرهنگی دینی در ایام نوروز در بقاع متبرکه باید تقویت شود.

خاموشی با تأکید بر لزوم بیشتر شدن کمیت مبلغین طرح آرامش بهاری، یادآور شد: پیشنهاد من این است که در محیط پیرامونی ۱۱۰ بقعه‌ای که به‌عنوان محور مقابله با آسیب‌های اجتماعی در نظر گرفته شده است، با توجه به منابع مالی طرح اطعام نیز اجرا شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش بر لزوم شناسایی خانواده‌های زندانیان جرایم نقدی در اطراف بقاع متبرکه تأکید کرد و یادآور شد: خوب است که این زندانیان با محوریت بقاع متبرکه آزاد شوند.

خاموشی در پایان بر لزوم الحاق پیوست رسانه‌ای به طرح‌های سازمان اوقاف و امور خیریه تأکید کرد.

در ادامه این نشست معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان امور خیریه و هر یک از مدیران کل این معاونت به ارائه توضیحاتی پیرامون طرح آرامش بهاری پرداختند.

آرامش بهاری پرقوت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار