بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

مسافران جهانی تکواندو 27 اسفندماه تکمیل می شوند/ برگزاری مسابقات انتخابی در سه وزن

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، با پایان مسابقات جام باشگاه‌های آسیا، جام ریاست فدراسیون جهانی و جام فجر عملکرد هوگوپوشان کشورمان در این سه رویداد مهم توسط کادرفنی تیم ملی مورد ارزیابی دقیق قرار گرفته و ترکیب تیم‌ملی تکواندوی مردان ایران برای شرکت در مسابقات جهانی در 5 وزن (54-، 63-، 68-، 74- و 87+ کیلوگرم) مشخص شد.

بر همین اساس مرحله نهایی مسابقات انتخابی هوگوپوشان در سه وزن 58-، 80- و 87- کیلوگرم روز دوشنبه – 27 اسفندماه با حضور فرزان عاشورزاده، محمد کاظمی و محمد حسن پلنگ افکن (وزن 58- کیلوگرم)، عرفان ناظمی و مهران برخورداری (وزن 80- کیلوگرم) و سعیدرجبی و علی نجفی (وزن 87- کیلوگرم) برگزار می‌شود تا نفرات اعزامی به رقابت‌های جهانی مشخص و معرفی شود.

پیش از این نیز نفرات اعزامی در 5 وزن به شرح ذیل مشخص و معرفی شدند:

وزن اول (54- کیلوگرم): آرمین هادی‌پور
وزن سوم (63- کیلوگرم): سروش احمدی
وزن چهارم (68- کیلوگرم): میرهاشم حسینی
وزن پنجم (74- کیلوگرم): امیرمحمدبخشی
وزن هشتم (87+ کیلوگرم): سجاد مردانی

هدایت این نفرات برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و علی محمد بسحاق و وحید عبداللهی به عنوان مربی است.

گفتنی است؛ بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان 25 تا 29 اردیبهشت‌ماه سال آینده به میزبانی "منچستر" انگلیس برگزار می‌شود؛ این رقابت‌ها G12 است که به نفر اول 120 امتیاز، نفر دوم 72 امتیاز، نفرات سوم 43.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ وکسب سهمیه المپیک تعلق می‌گیرد.

انتهای پیام/

مسافران جهانی تکواندو اسفندماه تکمیل برگزاری مسابقات انتخابی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار