بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

لوریس: تاتنهام باید در تمامی بازی‌های باقی مانده برنده شود؛ عملکرد خارج از خانه تیم باید بهبود یابد

طرفداری- هوگو لوریس اعتقاد دارد تاتنهام بدون داشتن برگ برنده نسبت به رقبایش در کورس کسب سهمیه، تنها محکوم به پیروزی در بازی‌های آینده است.

به نقل از FFT، شکست ۲-۱ تاتنهام مقابل ساوتهمپتون، سومین شکست آن‌ها طی چهار بازی اخیر در لیگ بود. آن‌ها نه تنها دیگر در کورس قهرمانی جایی ندارند، بلکه در خطر از دست دادن جایگاه خود در تاپ فور هستند. کاپیتان لوریس در ارزیابی خود از وضعیت تیمش گفته است:

حالا چهار مسابقه است که برنده نشده‌ایم. به ویژه مقابل تیمی که انتظار می‌رفت امتیازات لازم را کسب کنیم. باختن در بازی‌ها خیلی دشوار است و اوضاع را برای ما خیلی پیچیده می‌کند. در ماه‌های گذشته اختلاف خوبی داشتیم که حالا کاهش یافته است و همان گونه که گفتم، دیگر مزیتی در دست نداریم. باید در تمامی بازی‌ها تا انتهای فصل برنده شویم.

او با تاکید به کسب امتیازات خارج از خانه افزود: 

حرف زدن در این باره خیلی زود است. نمی‌خواهم از حدس و گمان‌ها بگویم. خواهیم دید چه می‌شود و همچنین خواهیم دید که لایق چه هستیم. هنوز در کورس هستیم و این مهم‌ترین مسئله است ولی قطعا باید تغییراتی اعمال کنیم؛ به ویژه در بازی‌های خارج از خانه.

به خاطر حذف از بازی‌های جام حذفی و فرا رسیدن تعطیلات ملی پس از آن، تاتنهام ۳ هفته‌ای مسابقه ندارد و با استفاده از این فرصت اردویی در بارسلون خواهد داشت. 

لوریس تاتنهام تمامی مانده برنده عملکرد بهبود

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار