بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

هشدار قاضی دادگاه هدایتی به برخی ورزشکاران

رئیس شعبه سوم دادگاه جرایم اقتصادی با بیان اینکه برخی هدایای هدایتی به اشخاص از محل عواید حاصل از جرم است، گفت: شاید برخی افراد از منشا پول منتقل شده مطلع نباشند، اما اقدامات مراجع قضایی در ضبط و استرداد اموال، طبق قانون پولشویی انجام می‌شود.

به گزارش ایسنا، سید اسد الله مسعودی مقام در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در روز‌های اخیر برخی چهره‌های ورزشی اعلام کرده‌اند پولی که از هدایتی گرفته‌اند هدیه بوده است، نظر دادگاه چیست؟ گفت: اگر عایدات حاصل از جرم در بحث بزه پولشویی در قالب انتقال و هدیه مد نظر باشد، قابل رسیدگی است.

وی گفت: درست است که شاید برخی افراد از منشا پول منتقل شده مطلع نباشند، اما اقدامات مراجع قضایی در ضبط و استرداد اموال، طبق قانون پول شویی انجام می‌شود.

رئیس شعبه سوم دادگاه ویژه جرائم اقتصادی درباره منبع پول‌ها نیز گفت: تحقیقات و بررسی‌ها در دادسرا انجام شده و بخشی از این پول‌ها از عواید حاصل از جرم است که به دیگران منتقل شده و قطعاً باید پاسخگو باشند.

مسعودی مقام در پایان درباره اینکه آیا جلسات دادگاه حسین هدایتی ادامه دارد؟ گفت: سه شنبه جلسه بعدی دادگاه است و احتمالا یک جلسه دیگر برای اخذ آخرین دفاع برگزار شود.

هشدار دادگاه هدایتی ورزشکاران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار