بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

اعلام آخرین مهلت ارسال اسناد کمک هزینه تحصیلی به قاریان و حافظان

به گزارش خبرنگارمهر، آخرین مهلت جمع آوری اسناد هزینه‌ای دانشجویان جهت ارائه طرح کمک هزینه تحصیلی به قاریان و حافظان ۲۵ اسفند ماه اعلام شد.

دانشجویان مشمول این آئین نامه هرچه زودتر باید اسناد هزینه خود را برای دریافت شهریه به سازمان اوقاف و امور خیریه بر اساس شرایط اعلام شده در سایت http://quraniran.ir/SitePages/view-۲۰۰۵.aspx ارسال نمایند.

ارسال پیامک به افرادی که مدرک حفظ تخصصی (درجه ۱،۲،۳،۴،۵) از سازمان تبلیغات و قاریانی که از شورای عالی قرآن مدرک تخصصی گرفته‌اند و افرادی که از طریق مسابقات اوقاف موفق به کسب رتبه استانی و کشوری نائل آمده‌اند فرستاده خواهد شد.

تبیین بند ۲ اصلاحیه درخصوص تسهیل پرداخت شهریه افرادی که معدل آنها زیر ۱۶ است و به دلیل سخت گیرانه بودن اصلاح شد و افرادی که معدل ترم مهر و بهمن ۹۷ -۹۸ آنها زیر ۱۶ باشد می‌توانند اسناد خود را برای دریافت شهریه ارسال کنند. بیست و پنجم اسفند ماه سال جاری به عنوان آخرین مهلت جمع آوری اسناد هزینه‌ای دانشجویان مشمول این طرح، خواهد بود و تحویل مدارک از سوی دانشجویان در مهلت مقرر ضروری است و در صورت ارسال مدارک در سال ۹۸ مسئولیت عدم پرداخت شهریه این افراد به عهده خود آنان خواهد بود.

گفتنی است، جهت ارتباط با بخش دریافت کمک هزینه تحصیلی می‌توانید از طریق ارتباطی زیر اقدام نمائید:

کانال پیام رسان بله: ble.im/tahsilat_۱۳۹۰

کانال پیام رسان سروش: sapp.ir/tahsilat_۱۳۹۰

فقط پیام رسان بله و سروش: ۹۰۱۶۰۲۳۹۲۳

تلفن :۰۲۱۶۴۸۷۲۶۴۰

اعلام آخرین ارسال اسناد هزینه تحصیلی قاریان حافظان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار