بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

کنفرانس بین‌المللی اسلام و فرهنگ اسلامی برگزار می شود

به گزارش خبرنگار مهر، کنفرانس بین‌المللی اسلام و فرهنگ اسلامی در روزهای ۳۰ و ۳۱ اکتبر ۲۰۲۰ در لس‌آنجلس- ایالات متحده برگزار می‌شود.

بیستمین همایش بین‌المللی اسلام و فرهنگ اسلامی با هدف جمع‌آوری دانشمندان برجسته علمی، محققان و پژوهشگران جهت تبادل تجربیات و نتایج تحقیقات در مورد اسلام و فرهنگ اسلامی برگزار می‌شود.

این همایش درصدد است با ارائه پلتفرم میان رشته‌ای برای محققان و متخصصان، تازه‌ترین نوآوری‌ها، نگرانی‌ها، چالش‌های عملیاتی و راه‌حل‌های پذیرفته شده در زمینه اسلام و فرهنگ اسلامی را به اشتراک بگذارد.

محور کلی موضوعات شامل الهیات اسلامی، باورهای اسلامی، اصول اسلامی، متن و قوانین اسلامی، زندگی اجتماعی اسلامی، فرهنگ و جامعه اسلامی، حکومت اسلامی، تمدن اسلامی، سیستم اقتصادی اسلامی، مطالعات بین فرهنگی اسلامی، مطالعات حقوقی اسلامی، همکاری اسلامی و سیاست‌گزاری عمومی اسلامی است.

بر این اساس از علاقمندان دعوت می‌شود با ارائه مقالات خود به آدرس https://waset.org/apply/۲۰۲۰/۱۰/los-angeles/ICIIC?step=۲ در این همایش مشارکت داشته باشند.

مهلت ارسال آثار تا پایان روز ۱۴ مارس ۲۰۱۹ است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://waset.org/conference/۲۰۲۰/۱۰/los-angeles/ICIIC مراجعه گردد.

کنفرانس المللی اسلام فرهنگ اسلامی برگزار

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار