بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

زنان رکن اصلی اقتصاد مقاومتی هستند/ صیانت از فرهنگ عمومی

به گزارش خبرگزاری مهر، نشست اساتید، مبلغین و سخنوران حوزه و دانشگاه در همایش ۲۰۰ نفره پیروان عترت (واحد خواهران هیات رزمندگان اسلام) با موضوع تحلیل بیانیه مقام معظم رهبری برای گام دوم انقلاب و وظایف خواهران نخبه در این عرصه توسط حسن رحیم پور ازغدی امروز سه شنبه مورخ ۱۴ اسفند۹۷ از ساعت ۹ تا ۱۱:۳۰ در مسجد حضرت امیر علیه السلام واقع در میدان انقلاب خیابان کارگرشمالی برگزار شد.

رحیم پور با تمرکز بر بند ششم بیانیه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) مبنی بر لزوم افزایش چشمگیر معنویت و اخلاق در فضای عمومی جامعه تاکید کرد: باید از فضا و فرهنگ عمومی جامعه صیانت و مراقبت نمود. این خط انبیاء الهی است، باید در فضای عمومی جامعه راه رسیدن به بهشت تسهیل شود و باید جلوی آنان که می‌خواهند دیگران را به سمت جهنم ببرند ایستاد.

رحیم پور ازغدی با بیان اینکه حق و معنویت همواره پیروز است افزود: به فرموده ی قرآن کریم هرجا حق آمد باطل رفتنی است، اما آیا اهل حق نیز بر اهل باطل همواره پیروز است؟! باید گفت اگر اهل حق بر حق، عمل کنند پیروز هستند.

این عضو مطرح در شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان این مطلب که ما منکر ضعف اخلاقی در جامعه نیستیم تاکید کرد: ملت ایران برای بسیاری ملت‌های دیگر الگو و اسوه شده است. ملت های بسیاری با نگاه به ملت ایران تحول یافتند و ما هم اکنون در یک جنگ تمار عیار واقعی هستیم که باید یک جهاد مستمر و بزرگ اخلاقی را همواره مدنظر بگیریم، به فرموده ی قرآن قوی عمل کنیم و با شناخت درست دین به لایه های عمیق آن دست یابیم.

رحیم پور در پایان این نشست به نقش زنان در ساخت جامعه ی الهی و توحیدی تاکید کرد و افزود: احیاء و ارائه ی الگوی درست مصرف و سبک زندگی از وظایف زنان در خانواده است و اگر زنان جامعه سبک مصرف درست را یاد بگیرند جامعه می‌تواند اقتصاد مقاومتی را پیش ببرد و رکن اصلی اقتصاد مقاومتی در جامعه از زنان آغاز می شود.

همچنین تقدیر از مبلغین فعال طرح سفیران عترت و برگزاری نمایشگاه کتاب با بیش از ۵۰ عنوان کتاب شاخص در حوزه زن و جامعه از دیگر برنامه های این نشست فرهنگی بود.

اقتصاد مقاومتی هستند صیانت فرهنگ عمومی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار