بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

اعتماد عمومی به وقف جلب شود

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی، نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه پیش از ظهر امروز در نشستی با نخبگان تبلیغی کشور و مسئولان اعزام مبلغ این سازمان در شهر مقدس قم با اشاره به لزوم تکمیل داده‌های ذهنی و اطلاعاتی مبلغان در مورد واقعیت‌های موجود در اجتماع گفت: به گفته مقامات مسئول، در ماه محرم میزان جرم و جنایت در کشور کاهش می‌یابد و این امر نشان‌دهنده تأثیر فضای عمومی جامعه است.

وی افزود: بر این اساس باید به دنبال بررسی فضای عمومی جامعه باشیم، اینکه چه فضایی موجب کنش‌های اجتماعی موجود می‌شود و چگونه می‌توان آن را مدیریت کرد.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه داده‌های آماری خوبی در موضوعات گوناگون وجود دارد گفت: اکثریت قریب به اتفاق جامعه، خدا و معاد را قبول دارند و می‌توان از همین اعتقادات در راستای تبلیغ دین بهره برد.

خاموشی تصریح کرد: مدیریت اجتماعی باید در راستای حل مشکلات و کاهش تفاوت میان پنداشت عدالت و واقعیت‌های موجود گام بردارد و راهکارهای اساسی این امر را به‌درستی اجرایی کند.

رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه با اشاره به اهمیت مسئله وقف ونقش آن در سطح جامعه گفت: لازم است اعتماد عمومی را بیش از گذشته جلب کنیم تا واقفان ونیکوکاران، موقوفات خود را با اعتماد کامل به سازمان اوقاف بسپارند.

اعتماد عمومی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار