بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

زن داعشی فرانسوی محاکمه میشود

داعش, زنان داعش, سرنوشت زنان داعش, زنان داعش و بازگشت به اروپا, بازشگت زنان داعش به اروپا, محاکمه زنان داعش, رئیس جمهوی عراق, امانوئل مکران, رئیس جمهور فرانسه, اسیران داعشی, اسیران فرانسوی داعش, نیرو‌های دموکراتیک سوریه, جنایات داعشی ها, جنایات زنان داعشی

این زن فرانسوی که به چشمان آبی رنگش در میان خود داعشی ها معروف است میگوید ما هم انسان هستیم و قلب و روح داریم، او از بدبختی هایش میگوید از دو فرزند دو و شش ساله اش که در جنگ هر دو از بین رفته اند.

به گزارش آفتاب، چند زن فرانسوی عضو گروه تروریستی داعش هنگام خروج از روستای باغوز توسط نیرو‌های سوریه دموکراتیک بازداشت شدند. طی دو ماه گذشته بیش از ۳۷ هزار نفر از روستای باغوز آخرین سنگر گروه تروریستی داعش در شرق سوریه خارج شده اند که شماری حدود ۳۴۰۰ نفر از آنان را اتباع خارجی عضو هستند.شمار زیادی از زنان و کودکان داعشی هم اکنون در اردوگاه الحول در استان الحسکه در شمال شرقی سوریه اسکان داده شده اند.یکی از زنان فرانسوی عضو داعش گفته است که تمایل دارد به کشورش بازگردد و در آنجا محاکمه شود.
این زن که هم اکنون سه فرزند دارد اهل لیون فرانسه است. او گفت: ما حیوان نیستیم، ما انسانیم و یک قلب و یک روح داریم. وی افزود: ما با جنگجویان داعش موافق نبودیم، اما نمی‌توانستیم چیزی بگوییم.این زن که حدود ۳۰ سال دارد می‌گوید با دادن ۵۰ دلار به یک قاچاقچی توانسته از باغوز خارج شود.
وی گفت: دو فرزند ۲ و ۶ ساله اش نیز بر اثر بمباران کشته شده اند.در همین حال صالح رئیس جمهوی عراق در دیدار با امانوئل ماکرون همتای فرانسوی خود درباره سرنوشت داعشی‌های فرانسوی که در سوریه به اسارت درآمده و اخیراً به عراق انتقال یافته‌اند گفت که بغداد ۱۳ نفر از داعشی‌های فرانسوی را که در سوریه دستگیر شده بودند، محاکمه خواهد کرد.
وی افزود: ۱۳ داعشی فرانسوی را نیرو‌های دموکراتیک سوریه موسوم به «قسد» تحویل عراق داده‌اند تا در یکی از دادگاه‌های این کشور محاکمه شوند.رئیس جمهور عراق اظهار داشت که درخواست مقامات فرانسه هم این بوده که این افراد در عراق محاکمه و مجازات شوند. برهم صالح گفت که متهمان داعشی به ارتکاب جنایت علیه شهروندان عراق و تخریب تاسیسات عراقی متهم هستند و بر پایه قوانین عراق محاکمه خواهند شد.
 منبع، رکنا داعشی فرانسوی محاکمه میشود

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار