بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

بیانیه مربی پرسپولیس پس از استعفا از کادر فنی برانکو

مربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از استعفا و خداحافظی از جمع سرخ پوشان بیانیه منتشر کرد.

به گزارش سرویس ورزشی جی پلاس؛  مصطفی قنبرپور که از زمان حضور برانکو ایوانکوویچ در تیم فوتبال پرسپولیس همواره به عنوان عضو کادر فنی و پذیرش مسئولیت مربیگری و سرپرستی تیم، به این سرخ پوشان خدمت کرد، روز گذشته از جایگاه خود کنار رفت و جایش را به محسن خلیلی داد.

قنبرپور که از بازیکنان اسبق پرسپولیس هم محسوب می شود و سابقه سرمربیگری تیم ملی فوتبال نوجوانان و برخی تیم های باشگاهی را در کارنامه دارد، بیانیه ای را پیرو خداحافظی اش از جمع سرخ پوشان نوشت و در اختیار جی پلاس و برخی رسانه های دیگر قرار داد. متن بیانیه به شرح زیر است:

" خدمت به باشگاه بزرگ و مردمی پرسپولیس درهرجایگاهی برای من افتخاراست و کناررفتن ازمدیریت تیم پرسپولیس باعث جدایی من ازپیکره این باشگاه نخواهد شد. به مانند سال هایی که همواره افتخارهمکاری با باشگاه محبوبم را داشتم، ازاین پس هم با همه وجود درخدمت کیان باشگاه پرسپولیس خواهم بود و تلاش می‌کنم درسمت جدید به مانند دوران طلایی گذشته که همواره اخلاق مداری وتعهد سرلوحه کارم بود، برای این باشگاه مفید باشد. آنچه دراین برهه اهمیت دارد، جایگاه پرسپولیس است و این جابه جایی ها و تغییرات نباید خللی دراهداف بزرگی که برای باشگاه ترسیم شده، ایجاد کند.

 همان طورکه درسال های اخیرموفقیت های بزرگی را با مدیریت آقایان طاهری وگرشاسبی و درایت آقای برانکو ایوانکوویچ درحوزه فنی و همچنین زحمات چشمگیرواثرگذار بازیکنان ودیگر دست اندرکاران پرسپولیس تجربه کردیم و به عنوان مربی و مدیرتیم 2 قهرمانی پی درپی درلیگ برتر و صعود به فینال رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را به دست آوردم، عمیقا براین باورم که این موفقیت ها با مدیریت آقای ایرج عرب وتداوم حضورآقای برانکوایوانکوویچ درحوزه فنی و همچنین تلاش بازیکنان با غیرت نیزادامه خواهد داشت.

 اعتقاد قلبی ام این است که پرسپولیس درفصل جاری هم ظرفیت های بسیاری برای حضورقدرتمندانه دررقابت های لیگ قهرمانان آسیا دارد وعلاوه برآنکه می‌تواند باردیگردرلیگ برتر به عنوان قهرمانی دست یابد وبرای سومین بار پی درپی جام قهرمانی را بالای سرببرد، دربازی های برون مرزی نیزبه موفقیت های بزرگی دست خواهد یافت و انشاءالله به قهرمانی رقابت های آسیایی خواهد رسید.

 باید تاکید کنم که باشگاه پرسپولیس به همه ما که درگذشته به عنوان بازیکن پیراهن این باشگاه را به تن کرده ایم، هویت واعتبارداده وما هرآنچه درعرصه فوتبال داریم، حاصل همکاری با این باشگاه است. شخصا اعتقاد دارم که همه ما باید خدمت گذاراین باشگاه مردمی باشیم.

 برای محسن خلیلی نیز دراین پست آرزوی موفقیت دارم وامیدوارم در پست مدیریت تیم بتواند به توفیق برسد.

درنهایت لازم می‌دانم ازهواداران باشگاه پرسپولیس که درسرما و گرما همواره حامی مابودند و درعرصه رقابت های داخلی و خارجی هیچ گاه حمایت های خود را ازباشگاه دریغ نکردند، صمیمانه تشکروقدردانی کنم. بدون شک هواداران فهیم باشگاه پرسپولیس سهم بسیاری درموفقیت های سال های اخیرایفا کردند و چنانچه حمایت های آن ها نبود، پرسپولیس هیچ گاه نمی‌توانست دو قهرمانی درلیگ برتر و صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کند.

اگردراین سال ها قصوروتقصیری متوجه اینجانب بوده صمیمانه ازهمه هواداران باشگاه محبوبم پرسپولیس، عذرخواهی می‌کنم و برای تک، تک آن ها آرزوی موفقیت دارم.

خدمتگذارشما مصطفی قنبرپور "

بیانیه پرسپولیس استعفا برانکو

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار