بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

هادی محمدی: بحران خاصی در ذوب‌آهن وجود ندارد؛ بازیکنان ما در بازی‌های آسیایی انگیزه متفاوتی خواهند داشت

طرفداری- هادی محمدی، مدافع ذوب آهن در رابطه با تساوی خانگی تیمش برابر نساجی در شروع نیم‌فصل دوم لیگ برتر اظهار داشت:

تیم‌هایی که در اصفهان برابر ما قرار می‌گیرند، به دنبال حداقل امتیاز هستند. نساجی در این بازی نمایشی تدافعی داشت و بازیکنان این تیم یک سد دفاعی بزرگ درست کرده بودند. ما در تلاش برای رسیدن به گل بودیم، اما نتیجه‌ای در پی نداشت و بازی در نهایت مساوی شد.

به نقل از تسنیم، وی در خصوص اینکه ذوب‌آهن با مربیگری منصوریان، سه امتیاز از چهار بازی کسب کرده و هنوز از بحران خارج نشده است، گفت:

تیم ما از لحاظ فیزیکی و روحی و روانی خیلی بهتر شده است و بحران خاصی در ذوب‌آهن وجود ندارد. ما همه کار می‌‌کنیم، به جز گل زدن و این شرایط در نیم‌فصل اول هم وجود داشت. در ضمن اشتباهات داوری هم در گذشته خیلی به ما ضربه زد. ذوب‌آهن از لحاظ بازیکن، مربی و مدیریت هیچ مشکلی ندارد و مطمئن باشید که تیم ما دوباره به بهترین روزهایش بازخواهد گشت. جایگاه اصلی تیم ما اینجای جدول نیست.

محمدی با اشاره به بازی برابر الکویت در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد:

بازیکنان ما در بازی‌های آسیایی انگیزه متفاوتی دارند و باید دیدار با الکویت و الغرافه را با برد پشت سر بگذاریم. ابتدا باید با الکویت روبرو شویم، شناخت زیادی از آنها نداریم، اما قطعاً کادر فنی نقاط ضعف و قوت این تیم را برای ما آنالیز خواهد کرد. البته آنها تیم خوبی هستند که بازی 2 بر صفر باخته برابر نماینده اردن را با برد عوض کردند و الان هم صدرنشین لیگ کویت هستند. ما هدفی جز برد در دو بازی برابر الکویت و الغرافه نداریم و تلاش می‌کنیم تا بهترین نمایش ممکن را داشته باشیم. حضور در آسیا برای ما جذابیت دارد و بچه‌های ما به‌خوبی می‌دانند که شرایط این مسابقات متفاوت است.

محمدی بحران ندارد بازیکنان آسیایی انگیزه متفاوتی خواهند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار