بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

راهپیمایی باشکوه مردم بخش آبدان /بارندگی امروز مانع حضور باشکوه مردم آبدان نشد+تصاویر

راهپیمایی باشکوه مردم بخش آبدان /بارندگی امروز مانع حضور باشکوه مردم آبدان نشد+تصاویر

به گزارش خبرنگار رکنا از شهر آبدان ،درحالی وارد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شدیم دشمنان و جهان استکبار همه توان خود را برای ناامید کردن مردم از این انقلاب بسیج کردند ،اما مردم ولایت مدار بخش آبدان با مشت های گره کرده فریاد مرگ بر آمریکا ،مرگ بر اسرائیل مرگ بر انگلیس خشم و انزجار خود را به جهانیان اعلام کردند .

امام جمعه موقت آبدان گفت :تا زمانی که ظلم وستم وجنایات آمریکا ادامه داشته باشد ، فریاد مرگ بر آمریکا هرگز از ذهن مردم پاک نخواهد شد.

حجت الاسلام حبیب پهلو زاده اظهار داشت: مردم با حضور پرشور خود نشان دادند که پای نظام و ارزش ها ایستادند و تا جان در بدن دارند از خط ولایت و شهدا منحرف نخواهند شد.

امام جمعه موقت آبدان ۴۰سال مقاومت ایستادگی مردم ایران دربرابر استکبار جهانی اشاره نمود و افزود: این انقلاب ثمره خون هایی است درمقابل ظلم استبداد ایستاد و لحظه ای کوتاه نیامد.

پهلوزاده گفت :متفکران و اندیشمندان استعمار گر هیچ گاه پیش بینی نمی کردند انقلابی برخواسته از مردم مستضعف اما یک دل بتواند بساط رژیم شاه هنشاهی از هم بپاشد و مردمی از سلاله حضرت زهرا (س)این طومار درهم پیچاند و عزت آزادگی را به مملکت هدیه آورد.

حضور نسل های مختلف انقلاب در راهپیمایی ۲۲بهمن آبدان از نکات ویژه و برجسته این راهپیمایی باشکوه بود

تصاویر حضور مردم قدرشناس شهر آبدان

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

راهپیمایی باشکوه آبدان بارندگی امروز باشکوه آبدان تصاویر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار