بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

اپ‌نت: مسابقات آنلاین ماشین‌سواری در SkidStorm

به اشتراک‌گذاری

در بازی SkidStorm که هم می‌توانید به‌صورت آفلاین و تک‌نفره و هم آنلاین و چندنفره انجام دهید شما صاحب یک ماشین اسباب‌بازی کوچک هستید که رقابت‌هایی بسیار مهیج را برایتان انجام می‌دهد. در این بازی در انواع مسیرهای متفاوت و جذاب به مسابقه می‌پردازید که هیچ مقصدی ندارند. می‌توانید در رقابت‌ها شرکت کرده و پیروز میدان باشید تا جوایز بسیازی نیز کسب کنید. وقتی صاحب امتیازات قابل توجهی شدید از آن‌ها برای ارتقای سطح قطعات مختلف اتومبیلتان استفاده کنید.

SkidStorm—Multiplayer قبلی 1 از 7 بعدی

SkidStorm SkidStorm SkidStorm 1

در بازی‌های آنلاین می‌توانید یک تیم قدرتمند همراه با دوستانتان تشکیل داده و به‌صورت گروهی رقابت کنید. هرجا به هر مشکلی برخوردید مثلا اگر از رقبایتان جا ماندید می‌توانید به‌سرعت مخازن سوختتان را تکمیل کرده تا با قدرت و سرعت بالاتری ادامه دهید. در ابتدای بازی SkidStorm اتومبیل‌های مختلفی برایتان قرار داده می‌شود و شما به دلخواه خودتان یکی از آن‌ها را برای شرکت در مسابقه انتخاب می‌کنید. مسیرهای مسابقه نیز دارای تنوع بالایی هستند. گرافیک بالای بازی و هیجان زیاد آن شمارا ساعت‌ها مشغول خواهد کرد.

مسابقات آنلاین ماشین سواری skidstorm

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار