بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

کدام شهید مدافع حرم «پارکور» کار بود؟

کدام شهید مدافع حرم «پارکور» کار بود؟

او که دانش‌آموخته دبیرستان علوم و معارف اسلامی امام صادق (ع) و دانشجوی سال سوم فقه و حقوق اسلامی در مدرسه عالی شهید مطهری بود، در نیمه مهرماه سال ۱۳۹۴ با عنوان «بسیجی تکاور» برای دفاع از حرم اهل بیت (ع) عازم سوریه شد و در ۲۱ آبان همان سال در حلب به شهادت رسید.

پیکر این شهید مدافع حرم پس از بازگشت به کشورمان، در امامزاده علی‌اکبر (ع) چیذر به خاک سپرده شد.شش تا هشت سالگی ژیمناستیک کار کرد و بعد از آن به تبعیت از دایی بزرگش سراغ ورزش‌های رزمی رفت و تکواندوکار شد. علاقه‌اش به سمت ورزش‌های هیجانی و جنبشی روز به روز بیشتر شد. حیاط و پارکینگ خانه با وسایلی مثل صندلی، تایر و موتور پدرش، محل تمرین او شده بود. کنترلش کمی سخت‌تر شد و پارک، محل بعدی تمریناتش شد.

به خاطر هوای آزاد و موانع بیشتری که در پارک بود، هیجان و انرژی‌اش تخلیه می شد. دوره راهنمایی‌اش حرکات خطرناکی می‌کرد و نگرانی‌ها دو برابر شده بود که به خودش آسیبی نرساند. راسته دیوار را بالا می‌رفت و پرش‌هایش بلندتر شده بود. بعدها مشخص شد که به این حرکات پارکور می‌گویند که نوعی ورزش است. بدون اینکه دوره آموزشی خاصی ببیند، آن را یاد گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

مدافع پارکور

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار