بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

گزینه موراتا همچنان روی میز است اما شاید بارسلونا تصمیم بگیرد مهاجمی جذب نکند

طرفداری - بارسلونا کار بسیار پیچیده‌ای برای جذب یک مهاجم ذخیره در نقل و انتقالات زمستانی برای پر کردن جای خالی مونیر الحدادی دارد.

به گزارش میگل ریکو از موندو دپورتیوو، خرید یک بازیکن آن هم بدون هزینه کردن کار بسیار پیچیده‌ای است چون دیگر تیم‌ها از نیاز بارسا به خرید مهاجم باخبرند. از طرفی امکان خرید یک بازیکن هم وجود ندارد و باشگاه فقط انتقال قرضی با حق خرید در پایان فصل را بررسی می‌کند. برای چنین انتقالی، گزینه‌های بارسا حکم مسی را برای تیم‌هایشان دارند و طبیعی است که کسی حاضر به قرض دادن ستاره‌اش به بارسا نمی‌شود. بنابراین کار بسیار پیچیده است.

بارسا به دنبال مهاجمی است که درست مثل قضیه خرید موریو، سابقه بازی در لالیگا را داشته باشد و نیازی به زمان زیادی برای وفق پیدا کردن با رقبا و فوتبال اسپانیا نداشته باشد. موریو در دسترس بود چون مارسلینو روی او حساب نمی‌کرد. خواسته والورده مبنی بر آشنایی مهاجم جدید با لالیگا و محدودیت‌های مالی باشگاه از نظر اقتصادی، منجر به این شده که گزینه‌های بسیار کمی روی میز قرار داشته باشد. بارسا تمام تیم‌های لیگ را زیر و رو کرده اما گزینه‌‌ای در کار نیست. قرض گرفتن امثال بورخا ایگلسیاس، آسپاس یا استوانی از تیم‌هایشان غیرممکن است و در بعضی موارد حتی خود بازیکنان هم به 6 ماه قبول نیمکت نشینی راضی نمی‌شوند. 

در مقطع کنونی بارسا سه گزینه دارد؛ نگاه به تیم دوم، جستجو در لیگ‌های دیگر و بیخیال خرید یک مهاجم شدن. در تیم دوم گفته می‌شود موخیکا شانس بیشتری نسبت به رویز برای بازی کردن دارد. باشگاه تحرکاتی برای پیدا کردن گزینه‌های احتمالی در دیگر لیگ‌ها شروع کرده اما تاکنون هیچ مورد مناسبی پیدا نشده است. از طرفی بارسا می‌گوید نمی‌خواهد صرفا برای خرید کردن، یک مهاجم جذب کند و اگر گزینه مدنظرش پیدا نشد، خریدی صورت نمی‌گیرد. در این وضعیت مسی احتمالا باید به پست 9 کاذب برگردد.

جرارد رومرو نیز می‌گوید بارسا گزینه‌هایی چون استوانی، فرناندو یورنته، بورخا ایگلسیاس و ... را به کلی از روی میز خارج کرده و در حال حاضر فقط دو گزینه دارد: موراتا و یک مهاجم دیگر که نامش مشخص نیست ولی از مدت‌ها پیش زیر نظر قرار دارد. گفته می‌شود تکلیف این پرونده احتمالا تا ساعات آتی مشخص خواهد شد. بنابراین این احتمال هم وجود دارد که بارسا اصلا مهاجمی جذب نکند.

گزینه موراتا همچنان بارسلونا تصمیم بگیرد مهاجمی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار