بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

همایون همتی مهمان «معنای زندگی» می شود

به گزارش خبرگزاری مهر،  ویژه برنامه رمضانی «معنای زندگی» که از ابتدای ماه مبارک رمضان هر شب با دعوت از اساتید به نام در حوزه های مختلف جامعه شناسی، روانشناسی، فلسفه، مردم شناسی و ... به معنای زندگی در دنیای دیجیتالی امروز پرداخته است، امشب (۲۲ خرداد) میزبان همایون همتی استاد دانشگاه می شود.

بنابراین گزارش، عبدالحمید ضیایی مجری برنامه در گفتگو با همایون همتی به موضوع  الحاد مدرن و معنای زندگی می پردازد.

جریان الحاد مدرن در ابعاد اجتماعی، فرهنگی، علمی، و فلسفی تمام توش و توانش را به کار گرفته تا مردمان را از خدا دور کند. در مقابل هم الهی دانان سعی دارند با اتخاذ مواضعی حساب شده و دانشی و مبرهن، دامن کبریایی خدا را از نقدها و اشکالات و شبهات ملحدان مدرن پاک دارند. برنامه «معنای زندگی» هم برای ترسیم جریان الحاد مدرن و مختصات آن و نشان دادن گوشه ای از مجاهدت‌های الهی دانان سراسر عالم در نقادی الحاد جدید از استاد همایون همتی دعوت کرده تا با حضور در این برنامه به این پرسش ها پاسخ دهد که : بی خدایی جدید چقدر جدی است و در مقابل آن چه باید کرد؟ بی خدایی جدید بیشتر مدیون دلیل است یا علت؟ اگر مرگ نبود خدا و بودنش معنا داشت؟ در فضای بی خدایی جدید چگونه میتوان از معنای زندگی سخن گفت؟

«معنای زندگی» به تهیه کنندگی محسن کرمی و سردبیری عبدالله صلواتی در ۳۰ قیمت ۵۰ دقیقه ای هر روز ساعت ۱۹ از شبکه چهار سیما پخش می شود.

همایون مهمان معنای زندگی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار