بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

سقوط مرد جوان به اعماق چاه 10 متری + عکس

به گزارش گروه حوادث رکنا، ساعت12:20 دقیقه روز گذشته در پی تماس کارگران یک ساختمان درحال ساخت با سامانه125 سازمان آتش نشانی تهران و اطلاع رسانی درباره این حادثه بلافاصله آتش نشانان ایستگاه33 و گروه امداد و نجات 5 سازمان مستقر در ایستگاه 38، به محل حادثه در مهرآباد جنوبی، خیابان شهید عسگری اعزام شدند.

سقوط مرد جوان به اعماق چاه 10 متری

به گفته علی فولادی افسر آمده منطقه چهارعملیات؛ در زمان رسیدن به محل حادثه مشاهده شد که مردی 23 ساله به دلایل نامعلوم در داخل چاه ساختمان درحال ساخت به عمق تقریبی10متر سقوط کرده ودرشرایط بسیار ناایمنی قرار داشت.

سقوط مرد جوان به اعماق چاه 10 متری

وی افزود: نجاتگران بلافاصله با ایمن سازی محل حادثه و برپاکردن سه پایه چاه، خود را به فرد مصدوم در انتهای چاه رساندند و توانستند وی را که دچار مصدومیت شده بود به بیرون منتقل کرده و تحویل عوامل اورژانس حاضر درمحل دادند.

سقوط مرد جوان به اعماق چاه 10 متری

این مقام مسئول با بیان اینکه علت بروز این حادثه در حال بررسی است خاطر نشان کرد:آتش نشانان با ایمن سازی محل حادثه و ارائه تذکرات ایمنی به مالک ساختمان، با هماهنگی ستاد فرماندهی به ماموریت خود پایان دادند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

اعماق

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار