بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

اپ‌نت: قفل اپلیکیشن‌ها با اثر انگشت در اندروید با FingerSecurity

به اشتراک‌گذاری

با FingerSecurity می‌توانید هرکدام از برنامه‌هایتان را با اثر انگشت خودتان قفل نمایید. اپ‌های گوناگونی برای قفل برنامه‌ها ارائه شده‌اند اما این اپ با استفاده از اثر انگشتتان امنیت را برقرار می‌کند چرا که دیگر هرکسی با هر میزان اطلاعات و توانایی که دارد قادر نیست وارد حریم شخصی‌تان شود. گاهی نیاز دارید وقتی دستگاهتان را در اختیار کسی قرار می‌دهید برخی برنامه‌ها را قفل نمایید. به‌سادگی از طریق همین اپ این امکان را خواهید داشت.

FingerSecurity قبلی 1 از 7 بعدی

FingerSecurity FingerSecurity

به سرعت و با استفاده از ویجت‌هایی که از پیش طراحی شده‌اند به FingerSecurity دسترسی داشته باشید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن هر برنامه‌ای را که می‌خواهید قفل کنید و یا از حالت قفل خارج نمایید. برای اینکه بتوانید در هر برنامه زمان کافی برای استفاده داشته باشید می‌توانید زمان مشخصی را انتخاب کرده تا امکان جابجایی بین برنامه‌ها برایتان فراهم شود تا در این زمان برنامه به‌صورت خودکار قفل نشود. اگر به هر علتی نتوانستید اثر انگشتتان را مورد شناسایی قرار دهید از سایر الگوهای امنیتی و پین‌کدها نیز می‌توانید استفاده کنید.

اپلیکیشن انگشت اندروید fingersecurity

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار