بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

الهه جعفری ؛ بیوگرافی و عکس های الهه جعفری ازدواج و همسرش

الهه جعفری

گیسو د سریال احضار

بیوگرافی الهه جعفریالهه جعفری بازیگر جوان سینما و تلویزیون است. او یکی از ستارگان نوظهور ایرانی است که در سریال احضار به خوبی ایفای نقش کرد.الهه جعفریفیلم ها و سریال های الهه جعفری

الهه جعفری یکی از بازیگران جوان سینما است که در فیلم سینمایی به خاطر پونه و گشت ارشاد هم ایفای نقش کرد و در سریال های چرخ و فلک و کشیک قلب هم بازی کرده است و بازی خوبی از خود ارائه داده است.

الهه جعفریبازی در نقش گیسو در سریال احضارالهه جعفری در سریال احضار در نقش گیسو یکی از بازیگران اصلی سریال جلوی دوربین رفت و ایفاگر نقشی متفاوت شد. احضار اولین سریال در ژانر وحشت با موضوع اجنه، ارواح و روابط بین این موجودات است و در خلاصه داستان آن آمده است:اغلب ترس ها با شناخت از بین می روند، اما ترس هایی که تا مرگ ناشناخته می مانند، هرگز رهای مان نمی کنند.بازیگران سریال احضار عبارتند از:الهه جعفری، شهریار ربانی، کیمیا ملایی، بنیامین پیروانی، یاسمن همتی، حسین صیف، نرگس امینی، شیما مرزی، مریم عباس زاده، سهیل محمودی، بهارخانی و سلیمه رنگزن بازیگران سریال احضار را تشکیل میدهند.الهه جعفریفعالیت ورزشی الهه جعفری

الهه جعفری به جز بازیگری در زمینه ورزش هم بسیار فعال است. او به عنوان بدلکار جلوی دوربین رفته است و به صورت حرفه ای بسکتبال را دنبال می کند و در این ورزش کسب مقام هم کرده است.

الهه جعفریازدواج و همسرش

هنوز خبری از ازدواج این بازیگر منتشر نشده است و گویا ایشان هنوز مجرد هستند.

عکس های الهه جعفری Elaheh jafari

الهه جعفری

عکس گیسو در سریال احضار

الهه جعفری

عکس های الهه جعفری

الهه جعفری

جعفری بیوگرافی جعفری ازدواج همسرش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار