بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

انتشار نسخه الکترونیکی ۳ کتاب در حوزه عفاف و حجاب

به گزارش خبرنگار مهر، انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام با توجه به اهمیت موضوع عفاف و ضرورت ترویج آن در عرصه های مختلف، اقدام به انتشار نسخه الکترونیکی کتب خود پیرامون موضوع عفاف و حجاب کرده است.

نور خدا جاری در پاکی ها

کتاب «نور خدا جاری در پاکی ها» به عنوان طرحی برای آموزش عفاف چاپ شده و شامل ۱۱ درس مبتنی بر سوره مبارکه نور است. این طرح برای آموزش دانش آموزان دبیرستانی در نظر گرفته شده که در قسمت انتهایی کتاب ساختار آموزشی آن برای استفاده در مساجد، دانشگاه ها در قالب اردوها و کارگاه ها نیز آمده است.

عفاف جاودانه خواهی لذت

کتاب «عفاف جاودانه خواهی لذت» به معرفی موضوع عفاف و ابعاد آن در سطوح مختلف جامعه از عموم مردم تا صاحبان مناصب اجتماعی و حکومت اسلامی پرداخته است و کتابی با شکوه در زمینه فعال کردن جامعه مومنین برای مبارزه با بی عفتی و لذت گرایی در زندگی است.

بایسته های بیان مسائل جنسی بر اساس احکام ‌الهی

کتاب «بایسته های بیان مسائل جنسی بر اساس احکام ‌الهی» نیز به قواعد و چهارچوب های آموزش مسائل جنسی به کودکان و نوجوانان می پردازد.

هر سه کتاب در شرایط کنونی جامعه کتاب هایی روشنگر برای مصون ماندن کودکان، نوجوانان و جوانان از آسیب های موجود هستند. گفتنی است نسخه الکترونیکی هر سه کتاب نیز در سایت انتشارات قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام برای علاقمندان قرار داده شده است.

لازم به ذکر است که کتب دیکری نیز در زمینه عفاف از این انتشارات در حال تالیف و چاپ ‌می باشد که به بررسی پرسش ها و پاسخ های کودکان و نوجوانان در دوره های اول و دوم رشد می پردازد.

برای تهیه این آثار به مراکز عرضه انتشارات‌ قرآن و اهل بیت نبوت علیهم السلام مراجعه و یا جهت دریافت غیرحضوری از طریق آدرس اینترنتی www.QuranAhlebayt.com سفارش خود را ثبت نمائید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۳۹۰۵۷۰ تماس حاصل نمایید.

انتشار الکترونیکی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار