بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

هیوستون راکتس 125-113 دنور ناگتس؛ صدرنشین کنفرانس غرب حرفی برای گفتن نداشت!

طرفداری- از سری رقابت های بسکتبال nba، تیم های هیوستون راکتس و دنور ناگتس به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 125-113 به پایان رسید.

دنور در کوارتر نخست به خوبی توانست جیمز هاردن را مهار کند. این تیم با دبل تیم کردن هاردن، شعاع حرکتی این بازیکن را کاهش داده بود و با درخشش ماری و جوکیچ توانست امتیاز های خوبی به دست آورد. درخشش کپلا در این کوارتر مانع از افزایش اختلاف امتیازی شد و این کوارتر 33-35 به سود دنور به پایان رسید.

در کوارتر دوم پرتاب های سه امتیازی زیبای تاکر سبب شد تا هیوستون جان دوباره ای بگیرد. هاردن همچنان مهار شده بود اما در 5 دقیقه پایانی این کوارتر از کمند دفاع حریف به خوبی رها شد و با 3 پرتاب سه امتیازی موفق و 5 پرتاب پنالتی موفق توانست 14 امتیاز کسب کند و باعث شود هیوستون این کوارتر را با نتیجه 37-25 پیروز شود.

در کوارتر سوم این دیدار دنور بازهم بهتر بازی کرد و بازیکنان نیمکت این تیم به خوبی توانستند برای این تیم امتیاز آوری کنند. در پایان این کوارتر هاردن دبل دبل خود را کامل کرد اما این دنور بود که موفق شد با نتیجه 26-29 به پیروزی برسد.

پرتاب های سه امتیازی گرین و تاکر در کنار امتیاز آوری جیمز هارد ن سبب شد تا هیوستون کوارتر پایانی را با نتیجه 29-24 پیروز شود. کلاینت کاپلا هم در این کوارتر همانند کل بازی نمایش درخشانی از خود ارائه کرد.

جیمز هاردن با کسب 32 امتیاز، 14 پاس منجر به گل و 5 ریباند نمایش درخشانی داشت. کاپلا هم 31 امتیاز برای راکتس به دست آورد.

در سوی مقابل، نیکولا جوکیچ با کسب 24 امتیاز امتیاز آور ترین بازیکن تیمش بود.

پی جی تاکر 7 سه امتیازی موفق، جرالد گرین 6 و جیمز هاردن هم 6 پرتاب سه امتیازی موفق را به نام خود ثبت کردند.

هیوستون راکتس ناگتس صدرنشین کنفرانس نداشت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار