بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

پیروانی ایرادات کی روش را گرفت

به گزارش افکارنیوز،

غلامحسین پیروانی در رابطه با بازی شب گذشته تیم ملی مقابل تیم ملی ترکیه اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی خوبی انجام ندادیم٬ با این حال نباید با یک بازی تیم ملی را قضاوت کرد٬ در مجموع بازی مطمئنی انجام ندادیم و خیلی متزلزل بودیم. امیدوارم تا شروع مسابقات جام جهانی کی‌روش نقاط ضعف تیم ملی را از بین ببرد و بازی به بازی بهتر شویم.

وی درباره انتقاداتی که از کی‌روش شده و بازیکنان را در پست غیرتخصصی‌شان بازی داده٬ تصریح کرد: یکی از مشکلات اساسی در بازی شب گذشته که امیدوارم در جام‌جهانی چنین اتفاقی رخ ندهد٬ استفاده کی‌روش از بازیکنانی بود که در پست‌های غیرتخصصی‌شان بازی می‌کردند.

پیشکسوت فوتبال ایران ادامه داد: شما ببینید بازیکنی مثل انصاری‌فرد که یک مهاجم نوک و تمام کننده است چرا باید در پست هافبک بازی کند یا مسعود شجاعی که یک بازیکن رو به جلو و تکنیکی است چرا باید در پست غیرتخصصی بازی کند و آن همه پاس رو به عقب بدهد. او می‌تواند مهاجمان تیم ملی را خوب تغذیه کند.

پیروانی درخصوص اشتباهات خط دفاعی هم افزود: یکی از اصول موثر خط دفاع که می‌تواند برای هر تیمی موثر باشد تمرکز است که ما این تمرکز را دیشب در خط دفاع تیم ملی ندیدیم. همانطور که مشاهده کردید روزبه چشمی اشتباهاتی داشت و که یکی از این اشتباهات اشتباه محض بود. در واقع او باید خیلی بهتر از این‌ها عمل کند چون زمانی تا شروع بازی‌های جام جهانی نمانده و باید با تمرکز کافی در خط دفاعی کار کند. ان‌شاءالله کی‌روش آرایش اصلی خط دفاعی تیم ملی را پیدا می‌کند و مشکل آن برای رقابت‌های جام جهانی حل خواهد شد. به نظر من جای خالی سیدجلال با تجربه در خط دفاع تیم ملی کاملا حس می‌شد و او بازیکن باتجربه‌ای بود که می‌توانست به تیم ملی کمک کند اما با این حال نظر سرمربی تیم ملی شرط است.

وی در پایان صحبت‌هایش درخصوص بازی کردن اشکان دژاگه بعد از مدت‌ها و آماده نبودن این بازیکن اظهار داشت: دژاگه با روز‌های اوجش خیلی فاصله دارد و ان‌شاءالله در این ۱۵ روزی که به جام جهانی باقی مانده مربیان بدنساز تیم ملی و شخص سرمربی تیم ملی روی این بازیکن با تجربه کار کرده و او را مهیای بازی‌های جام‌جهانی کنند هرچند که کار آماده‌سازی بازیکنی، چون دژاگه با این فاصله زمانی تا شروع بازی‌ها بسیار سخت است.

پیروانی ایرادات

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار