بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

امنیت خانه‌تان را با صدای خود تامین کنید!

با پنل کاربری جدید آمازون از این پس قادر خواهید بود با در اختیار داشتن دستیار هوشمند آمازون موسوم به "الکسا" و یک بلندگوی هوشمند "اکو" یا هر گجت دیگری که از "الکسا" پشتیبانی می‌کند، سیستم امنیتی خانه خود را تنها با صدای خود کنترل کنید.

به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ کسانی که دارای یک بلندگوی "اکو" یا یک ابزار مبتنی بر پلت‌فرم "الکسا" هستند، می‌توانند از این پس به راحتی کنترل سیستم امنیتی خانه خود را با صدای خود به دست بگیرند.

شرکت آمازون یک پنل کنترل امنیتی را فعال کرده است که به شما امکان کنترل سیستم‌های امنیتی را با صدای شما می‌دهد.

شما می‌توانید آن را با صدای خود فعال و غیرفعال کنید و حالت‌های خاص مانند خانه، دور از خانه و شب را تنظیم کنید و خانه را در هر حالتی تنها با پرسیدن از الکسا به سادگی چک کنید و از شرایط خانه باخبر شوید.

صد البته که آمازون از پیامدهای امنیتی این کار آگاه است. به همین دلیل شما باید به صورت شخصی و با صدای خودتان این سیستم را فعال کنید و می‌توانید از تعیین یک کد صوتی مخصوص ​​به جای فریاد زدن رمز خود استفاده کنید.

این فناوری، آمازون را به بازار سیستم‌های امنیت خانگی وارد می‌کند.

در همین حال، استراتژی آمازون این است که با توسعه سخت‌افزارها و نرم‌افزارها به صورت همزمان، از حضور فیزیکی دستیار هوشمند خود در همه جا اطمینان حاصل کند.

آمازون در تلاش برای گسترش دسترسی به دستیار صوتی هوشمند خود و خودکار کردن خانه‌ها است.

این قابلیت در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا در دسترس است و شرکت‌های توسعه سیستم‌های امنیتی مانند Abode، ADT، Honeywell، Ring و Scout Alarm از آن استفاده می‌کنند.

این قابل درک است که افراد به دلیل امکان استراق سمع یا استفاه از صدا به تنهایی، در استفاده از این پلت‌فرم جدید تردید داشته باشند، اما آمازون به روشنی تضمین کرده است که اقدامات امنیتی لازم از جمله فناوری تشخیص صوت را به منظور شخصی‌سازی این فناوری و تامین امنیت آن به کار گرفته است.

بدین ترتیب این روش می‌تواند به جای استفاده از تلفن همراه یا وارد کردن کد بر روی یک صفحه هنگام ورود و خروج از خانه استفاده شود.
*ایسنا

امنیت تامین

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار