تبلیغات

خیلی فشار به من بیاید می‌روم/ سپیدرود ابزار بازی مستقیم را ندارد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، علی نظر‌محمدی پس از شکست ۲ بر یک مقابل ذوب آهن در نشست خبری گفت: «نیمه اول تقریبا جریان بازی را در دست داشتیم از کناره ها حریف حمله می‌کرد و بین دو نیمه با تغییراتی که انجام دادیم بهتر بازی کردیم. حریف روی ضربات مجدد خطرناک بود. روی این نقطه قوت ذوب آهن گل خوردیم و با تغییراتی که در تیم داشتیم شرایط تیم بهتر شدیم. در ادامه بازی عقب ننشستیم و عدم تجربه بازیکنان جوان باعث شد که در دقیقه ۹۲ گل دوم را دریافت کنیم.»

وی در مورد اینکه یک میلیارد تومان دولت به ملوان کمک کرده اما شرایط سپیدرود مناسب نیست، گفت: «فکر می‌کنم پاسخ این سوال را باید از مسئولان امر بپرسید، اگر به من خیلی فشار بیاید از سپیدرود می‌روم. از سوی بازیکنان تحت فشار هستم. از نظر کار تاکتیکی در اوج هستیم اما از نظر شرایط لجستیکی و پشتیبانی وضع تیم سپیدرود اسفبار است. از شرایط موجود گله‌مند هستم. اوضاع برای تیم ما بحرانی است و خیلی‌ها خودشان را هم به خواب زده‌اند.»

نظرمحمدی درمورد برخی از پست‌ها سپیدرود بازیکن ندارد و در نیم فصل تیم تقویت می‌شود یا خیر، گفت: «ما با شرایط موجود کار می‌کنیم، حسین ابراهیمی این بازی محروم بود. نزهتی و امید سامکن هم در بازی‌های بعدی غایب هستند با شرایطی که تیم دارد اگر بتوانیم همین بازیکنان را حفظ کنیم خیلی خوب است زیرا طبق قانون سازمان لیگ بازیکن و مربی که 30 درصد از مبلغ قراردادش پرداخت نشود می‌تواند به صورت یکجانبه قراردادش را با باشگاه فسخ کندو به هر تیمی که دوست دارد برود.»

سر مربی سپیدرود درمورد اینکه شرایط این تیم در نیمه اول خوب نبود، گفت: «فواصل خط هافبک و حمله ما زیاد بود. مهاجمان ما پشت بازیکنان حریف قایم شده بودندو مدافعانمان توپ‌ها را به صورت مستقیم روی دروازه‌ حریف ارسال می‌کردند. سپیدرود ابزار بازی مستقیم را ندارد و این بازی را بلد نیست. ما مهره بازی مستقیم را نداریم. در نیمه اول ذوب آهن خیلی به ما فشار آورد اما در نیمه دوم با صحبت‌هایی که من انجام دادم شرایط تیم بهتر شد. تمام تلاشی که در نیمه دوم انجام دادیم در دقیقه 92 نقش بر آب شد.»

بیاید سپیدرود ابزار مستقیم ندارد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات