تبلیغات

خرازی: نشست اخیر اتحادیه عرب نمایشی است

به گزارش افکارنیوز،

 سیدکمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی نشست اخیر اتحادیه عرب را نمایشی خواند که به جایی نمی رسد.

سید کمال خرازی، امروز دوشنبه در حاشیه مراسم درگذشت پدر بهرام قاسمی سخنگوی وزارت خارجه در جمع خبرنگاران و در خصوص پاکسازی بوکمال گفت: این آخرین پایگاه داعشی ها بود و در عراق هم قبلا تکلیف اینها روشن شده بود و این  پیروزی بسیار بزرگی است.

وی ادامه داد:«همانطور که سردار سلیمانی قول داده بود به موقع این جریان تمام شد.البته به معنای تمام شدن داعش نیست و باید در فکر حمایت هایی که عربستان و آمریکا و اسرائیا از آنها می کنند ،باشیم».

خرازی درباره مواضع ضد ایرانی فرانسه نیز گفت: «آقای ماکرون اشتباه می کند.آنها در جریان آنچه در سوریه گذشت باتوجه به سبقه سنتی که در این منطقه داشتند وظایفشان را در قبال دولت سوریه و لبنان انجام ندادند و اتفاقا لبنانی ها در این خصوص گلایه  داشتند.»

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی خاطرنشان کرد:«فرانسه امروز برای جبران آن عقب ماندگی اشتباه دیگری را مرتکب می شود که برپایه تحلیل های غلط موضع می گیرد در حالی که واقعیت منطقه تغییر کرده و آنها باید سیاست های خود را براساس واقعیت جدید منطقه تنظیم کنند».

وی درخصوص نشست اخیر اتحادیه عرب هم گفت: «اینها بیشتر نمایش است، نمایشی که به جایی نمی رسد».

خرازی اتحادیه نمایشی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات