بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

دالوت: بازیکنان منچستریونایتد با فکر قرار گیری در جمع چهار تیم برتر لیگ می‌خوابند و بیدار می‌شوند

طرفداری- دیوگو دالوت بازی کردن تحت نظر ژوزه مورینیو را رویایی توصیف کرد که به واقعیت تبدیل شده است.

اسکای گزارش می‌دهد: این مدافع ۱۹ ساله در جریان تساوی ۲-۲ منچستریونایتد و آرسنال در لیگی که آن را «بهترین در دنیا» می‌داند، برای اولین بار ۹۰ دقیقه در تیم اصلی شیاطین سرخ حاضر بود. این تساوی که چهارمین بازی بدون برد پیاپی شاگردان ژوزه مورینیو در لیگ برتر بود، این تیم را در رده هشتم جدول رده بندی و در فاصله هشت امتیازی با رتبه چهارم قرار داد. 

با این حال دالوت به فکر استراحت کردن نیست و به دنبال این است تا در کراون کاتیج، برای دومین بازی متوالی در لیگ به میدان برود.

بازی با فولام بازی بزرگی است. به نظرم تمامی‌ بازی‌های لیگ برتر بزرگ هستند و این یکی از مسائلی است که در اینجا متوجه آن شده‌ام. هیچ بازی آسان و فرصتی برای استراحت کردن وجود ندارد؛ به ویژه برای ما که نیاز به کسب امتیاز و صعود در جدول داریم. این خواسته ماست. ما با این فکر (قرار گیری در جمع چهار تیم برتر) می‌خوابیم و بیدار می‌شویم و قطعا به آنجا می‌رسیم. به نظرم هدف اصلی ما قرارگیری در جمع چهار تیم برتر است و برای آن خواهیم جنگید. به نظرم به این خواسته خود خواهیم رسید.

 دالوت که زمانی را صرف بهبود زبان انگلیسی خود کرده است، از این می‌گوید که دائم زیر نظر مورینیو چیزهای جدیدی می‌آموزد.

لیگ برتر را از زمانی که یادم می‌آید و به تماشای فوتبال نشسته‌ام، دنبال می‌کنم. از تماشای بازی‌ها از روی سکوها گرفته تا به میدان رفتن درون زمین، همه این‌ها تجارب خوبی برای من بوده‌اند. با در نظر گرفتن تیم، مربی و لیگی که در آن بازی می‌کنم، باید سازگار شوم. به نظرم بازی من قابلیت سازگاری دارد و می‌توانم در اینجا جا بیافتم. با کمک هم تیمی‌ها، مربی و طرفداران، خیلی پیشرفت خواهم کرد. ژوزه مورینیو تمامی تجارب و دانش خود از بازی را با ما در میان می‌گذارد، نه فقط من. معتقدم او یکی از بهترین مربیان تاریخ است و برای من کار کردن و یادگیری در کنار او، رویایی بود. این همکاری برای من خیلی خوب است. 

دالوت بازیکنان منچستریونایتد خوابند بیدار

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار