بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

کشف کلاهبرداری در مازندران

«حسن مفخمی شهرستانی» با بیان این‌که کلاهبرداران و افراد فرصت‌طلب معمولاً با ظاهری فریبنده، آراسته و با قدرت بیان فوق‌العاده طعمه‌های خود را انتخاب می‌کنند، گفت: ضعف آگاهی و اعتماد بی‌مورد به افراد از مهم‌ترین عوامل سوءاستفاده سودجویان و کلاهبرداران است.

وی با اشاره به این‌که، کلاهبرداران با ترفند، دادن وعده‌های وسوسه‌انگیز سوژه‌های خود را انتخاب می‌کنند و بی‌توجهی در رعایت نکات امنیتی تجارت، از مهم‌ترین عوامل افتادن در دام کلاهبرداران و سودجویان است، از کشف یک کلاهبرداری Fraud میلیاردی در استان مازندران خبر داد.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران خاطرنشان کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک باند ۵ نفره جعل و کلاهبرداری در استان، موضوع در دستور کار پلیس Police آگاهی این فرماندهی قرار گرفت و کارآگاهان این پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی متهمان شدند.

وی با اشاره به این‌که متهمان با جعل مدارک هویتی افراد، اقدام به برداشت وجه از حساب بانکی آنان می‌کردند، اظهار کرد: در اقدامی عملیاتی متهمان دستگیر و در بازجویی‌ها به ۲۰ میلیارد ریال کلاهبرداری از مردم در سطح کشور اعتراف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران یادآور شد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان Prison شدند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید:

کلاهبرداری مازندران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار