بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

اقدامات تروریستی ضد ملت ایران، محکوم به شکست است

جهانگیری:

معاون اول رییس جمهور در پیامی با ابراز تاسف از حادثه تروریستی در چابهار، شهادت دو نفر از فرزندان خدوم و غيور ملت ايران در نيروي انتظامي را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از­­پایگاه اطلاع رسانی دولت، متن کامل پیام اسحاق جهانگیری به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه تروریستی انفجار مقابل مقر نیروی انتظامی در شهرستان چابهار كه منجر به شهادت دو نفر از فرزندان غيور و خدوم ملت ايران در نيروي انتظامي و مجروحيت تعدادي از هموطنان بيگناه و مظلوم در چابهار شد، موجب تاسف و تاثر فراوان گردید.

يقيناً این دست اقدامات تروریستی که با هدف تفرقه افکنی در صفوف منسجم ملت بزرگ ايران توسط دشمنان اين ملك و ملت طراحي و اجرا مي شود محكوم به شكست است و راه به جايي نخواهد برد و بر اتحاد و انسجام بيشتر ملي مي انجامد، ضمن آنكه عزم جمهوري اسلامي ايران را نيز براي مبارزه با تروريسم راسخ تر خواهد كرد.

با تسلیت اين حادثه تلخ به ملت ایران به ویژه خانواده هاي گرامي اين عزيزان، مردم شريف استان سیستان و بلوچستان بخصوص شهرستان چابهار، از استاندار محترم و همه مسئولین انتظامی و امنیتی استان سيستان و بلوچستان می خواهم تمام توان و تلاش خود را براي شناسایی و برخورد با مسببان اين حادثه تروريستي به کار گيرند.

از خداوند متعال برای شهداي اين حادثه علو درجات و براي خانواده هاي ارجمندشان صبر و اجر و برای مجروحان شفای عاجل مسئلت دارم.
اسحاق جهانگيري
معاون اول رئيس جمهور

اقدامات تروریستی ایران محکوم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار