بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

هفتمین میزبان، قهرمان جهان خواهد شد؟

ورزش سه: در تاریخ جام های جهانی تاکنون شش میزبان موفق به کسب عنوان قهرمانی شده اند.

 جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه ۶ روز دیگر آغاز می‌شود و ۳۲ تیم حاضر در این رقابت‌ها در هشت گروه چهار تیمی برابر هم به میدان می‌روند.

سایت فیفا تا آغاز برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اقدام به روز شمار این رقابت‌ها کرده و هر روز به مناسبت تعداد روزهای باقی مانده یک واقعه مربوط به جام جهانی را مورد بررسی قرار داده است.

هفتمین میزبان، قهرمان جهان خواهد شد؟

در دو دوره اول جام جهانی در سال‌های ۱۹۳۰(اروگوئه) و ۱۹۳۴(ایتالیا)، تیم‌های میزبان موفق شدند به قهرمانی در جام جهانی برسند. پس از آن کشورهای میزبان ۳۲ سال منتظر ماندند تا در سال ۱۹۶۶ به وسیله انگلیس به قهرمانی برسند.

در جام‌های جهانی ۱۹۷۴ و ۱۹۷۸ نیز تیم‌های میزبان(آلمان و آرژانتین) موفق شدند به قهرمانی برسند و از آن زمان نیز ۲۰ سال برای قهرمانی یک تیم میزبان زمان برد تا این که فرانسه در جام جهانی ۹۸ موفق شد به عنوان قهرمانی دست یابد.

سوال این است که آیا روسیه می‌تواند هفتمین کشور میزبان جام جهانی باشد که به قهرمانی رسیده است؟ خیلی بعید است این اتفاق رخ دهد و میزبان جام جهانی، کاپ قهرمانی را در خانه نگه دارد. در جام جهانی بعدی در قطر نیز مطمئنا این اتفاق رخ نخواهد داد و باید تا 2026 صبر کرد.

هفتمین میزبان قهرمان خواهد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار