تبلیغات

"روحانی گفت۵۰ درصد کابینه ت&am

سخنگوی کمیسیون مستقلان ولایی مجلس، جلسه اعضای فراکسیون متبوعش با رئیس‌جمهور را تشریح کرد.
 
مهرداد بائوج لاهوتی سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  تسنیم، در تشریح جلسه امروز (شنبه 31 تیر)  اعضای فراکسیون متبوعش با رئیس‌جمهور، اظهار داشت: این  جلسه به منظور مشورت رئیس‌جمهور با اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی برای چیدمان کابینه دوازدهم برگزار شد.
 
وی تصریح کرد: آقای روحانی در این جلسه گفت که پنجاه درصد کابینه دوازدهم، کابینه قبلی است و 50 درصد کابینه تغییر می‌کند.
 
سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی اظهار داشت: رئیس‌جمهور گفت که تلاش می‌کنیم حضور زنان در کابینه دوازدهم قوی‌تر و پر پر‌رنگ‌تر باشد.
 
لاهوتی تصریح کرد: رئیس‌جمهور درباره اهداف دولت دوازدهم عنوان کرد، ساماندهی نظام بانکی، بیکاری، ساماندهی وضعیت موسسات مالی و اعتباری، صیانت از محیط زیست، افزایش سرمایه‌گذاری خارجی، پیگیری سیاست اقتصاد مقاومتی، از جمله مهمترین اهداف دولت دوازدهم است.
 
وی ادامه داد: رئیس‌جمهور در این جلسه گفت که  تلاش می‌کنیم سن کابینه را کاهش دهیم و تاکیدمان این است که وزرا از معاونان و مشاوران جوان استفاده کنند.
 
سخنگوی فراکسیون مستقلان ولایی مجلس درباره شاخص‌های رئیس‌جمهور برای انتخاب وزرا، تصریح کرد: تعهد، تخصص و تجربه از جمله شاخص‌های رئیس‌جمهور برای انتخاب وزرا است.
 
لاهوتی با اشاره به بخش پایانی این جلسه، عنوان کرد: در پایان جلسه اعضای فراکسیون نیز نظرات خود را مطرح کرده و از اینکه رئیس‌جمهور درباره انتخاب اعضای کابینه با فراکسیون‌های مجلس مشورت خواسته، استقبال کردند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات