تبلیغات

نیروهای پلیس بین المللی عامل تعطیلی فروشگاه AlphaBay

همان طور که قبلاً خواندید، چندی پیش یکی از بزرگ ترین فروشگاه های دارک وب به نام «AlphaBay Market» که محل خرید و فروش کالاهایی مانند اسلحه و مواد مخدر بود، از دسترس خارج شد.Hansa و AlphaBay توسط نیروهای امنیتی بین المللی مسدود شده اند.

گروه فناوری _ همان طور که قبلاً خواندید، چندی پیش یکی از بزرگ ترین فروشگاه های دارک وب به نام «AlphaBay Market» که محل خرید و فروش کالاهایی مانند اسلحه و مواد مخدر بود، از دسترس خارج شد.Hansa و AlphaBay توسط نیروهای امنیتی بین المللی مسدود شده اند.

به گزارش بولتن نیوز و به نقل از دیجیاتو ، دلیل تعطیلی وبسایت مذکور در ابتدا کلاهبرداری گردانندگان فروشگاه عنوان شد که این احتمال پس از خودکشی یکی از مسئولان آلفابِی، تا حدودی رنگ باخت. اما حالا خبر از مسدود شدن فروشگاه دیگری به نام «Hansa» در دارک وب می رسد که بر اساس گزارشات، توسط نیروهای امنیتی بین المللی انجام شده که این نیروها، مسئولیت تعطیلی AlphaBay را نیز به عهده گرفته اند.

نیروهای پلیس بین المللی عامل تعطیلی فروشگاه AlphaBay

طبق آمارهای منتشر شده از سوی مراجع قضایی، بیش از 250 هزار کالای ممنوعه فقط در آلفابِی به فروش می رسیده و کاربران این فروشگاه اینترنتی در مدت زمانی نزدیک به دو سال (بین سال های 2015 و 2017 میلادی) رقمی معادل 450 میلیون دلار را در وبسایت مورد بحث هزینه کرده اند.

گفتنی است در عملیات بین المللی برای تعطیلی فروشگاه های Hansa و AlphaBay، سازمان مبارزه با مواد مخدر آمریکا، FBI و پلیس ملی هلند حضور داشته اند و نیروهای پلیس کشورهای انگلستان، فرانسه و لیتوانی نیز به انجام تحقیقات و جمع آوری اطلاعات کمک کرده اند.

نیروهای المللی تعطیلی فروشگاه alphabay

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات