تبلیغات

شایان؛ همان چیزی که پرسپولیس می‌خواست

ورزش سه: پرسپولیس بعد از دو فصل موفق شد بازیکنی در کلاس سمت چپ دفاعی خود را جذب کند. شایان مصلح، مدافع شمالی شماره 69 سرخپوشان که با درخشش در ترکیب سپیدرود مورد توجه سرخابی‌ها قرار گرفته بود، در نهایت در انتقالی جنجالی به جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ اضافه شد.

شب گذشته و در اولین بازی رسمی خود به عنوان بازیکن سمت چپ دفاعی این تیم با توجه به فیزیک بدنی فوق العاده‌اش 90 دقیقه جالب توجه را پشت سر گذاشت. او علاوه بر عملکردی مناسب در فاز دفاعی در بخش تهاجمی نیز با نفوذهای به موقع و ارسال‌های مناسبش توانست عملکرد مناسبی از خود به جا بگذارد. پرسپولیس که در دو فصل اخیر از اختیار داشتن مدافع چپ تخصصی محروم بود، اینبار در انتقالی قابل توجه توانست آن بخش را فعال کند و برانکو ایوانکوویچ را از دغدغه بزرگ ذهنی‌اش نجات دهد.

مصلح که البته برای دستیابی به ترکیب اصلی رقابت سختی با محمد انصاری پیش رو خواهد داشت، با توجه به شرایط بدنی و فنی مناسبی که دارد، قادر خواهد بود از این شرایط به خوبی سود برده و یکی از بهترین فصول فوتبالی خود را پشت سر بگذارد.

شایان پرسپولیس خواست

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات