بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

گاتزتا دلو اسپورت: سردار آزمون، گزینه جانشینی فلیپه اندرسون در لاتزیو

طرفداری- این روزها بحث انتقال فلیپه اندرسون به وست هم بسیار داغ است؛ اکنون گاتزتا دلو اسپورت مدعی شده باشگاه لندنی به 40 میلیون یوروی درخواستی لاتزیو بسیار نزدیک شده و این انتقال در آستانه نهایی شدن است. نکته مهم، مطرح شدن دوباره نام سردار آزمون در رابطه با لاتزیو به عنوان جانشین ستاره برزیلی لاتزیوست.

طبق گزارش گاتزتا دلو اسپورت، انتقال فلیپه اندرسون به وست هم را باید نهایی درنظر گرفت. باشگاه انگلیسی با پیشنهادی 32+8 میلیون یورویی (32 میلیون یورو به علاوه 8 میلیون یورو پاداش)، ظاهرا موفق به جلب نظر کلودیو لوتیتو، رئیس باشگاه لاتزیو شده است. گزینه اصلی جانشینی لاتزیو، سردار آزمون است. اخباری در رابطه با انتقال مهاجم ایرانی روبین کازان به لاتزیو، سال گذشته نیز منتشر شده بود و حالا دوباره او به تیم پایتخت نشین ایتالیا، لینک شده است. درحالیکه گفته می شود وسلی، مهاجم برزیلی بروژ بلژیک به حضور در جمع شاگردان سیمونه اینزاگی بسیار نزدیک شده؛ پیش بینی می شود سردار آزمون، گزینه اصلی جانشینی فلیپه اندرسون باشد. باید منتظر ماند و دید ادعای روزنامه صورتی ایتالیا، تا چه اندازه رنگ واقعیت به خود می گیرد.

گاتزتا اسپورت سردار آزمون گزینه جانشینی فلیپه اندرسون لاتزیو

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار